Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vonjam be a feleségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonjam be a feleségemet a napi munkámba?

Figyelt kérdés

Én hajnaltól késő estig dolgozok, hogy eltartsam őket. Mikor hazaérek akkor velem akarja megcsináltatni amit napközben nem végzett el. Mert nekem segítenem kell. Jó. Értem. De ő meg jöjjön be akkor napközben a munkahelyemre és segítsen nekem, hogy este ne legyek olyan fáradt.

Ez így lenne fer, nem?



2015. márc. 9. 17:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Konkrétan mit szeretne veled megcsináltatni?
2015. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
Már megint egy száncsi kontra?
2015. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

dolgozik a feleséged?

mert ha igen akkor jogos az elvárás


ha nem dolgozik akkor nem jogos

2015. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Ő is dolgozik? Mert akkor érthető a kérése. Ha nem akkor viszont neked van igazad.
2015. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%
Ha otthon van, akkor nem jogos a kérése. De ma a nők elvárják, hogy a férjük végezze el helyettük a háztartási munkát. A nagybevásárlásnál, nagytakarításnál lehet jogos, vagy a kimondottan férfimunkáknál.
2015. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

Nem a férfi HELYETT végzik el. Az a férfi otthona is. Az ő dolga is.


Mellesleg én nem dicsekednék, hogy olyen szaktudást nem igénylő munkám van, akit bárkit jött-ment el tudna végezni.

2015. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

Mettől meddig dolgozol? Milyen munkát? (irodai? fizikai? stb)

A feleséged hány gyerekkel van otthon? Probáltad már elvégezni mindazt a gyerekek mellett amit tőle elvársz?

Nyilván provokatív a kérdésed, a válaszom is az lesz.

Te a munkahelyeden el tudsz menni pl cigizni, kávézni, esetleg szarni egyedül? Tudsz felnőttekkel válatni két szót anélkül hogy mással kellene foglalkoznod? Nyugodtan megebédelsz ebédidőben? Ha igen akkor javaslom cserélj a feleségeddel egy napra. Utána majd rájössz miért kér segítséget. Ja és az ő munkaideje éjszaka is tart.

2015. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Csak egy kontra az előző kérdésre, ahol a csávó szalad a gyerekei elől, mert nem tud mit kezdeni velük. Vannak itt mostanában ilyen pitsapasik, akik mindenen elbőgik magukat.
2015. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
16%
Na ne adjuk itt elő a mártírt... lehet, hogy a férfiaknak be lehet mesélni, hogy a háztartásbeli feleség mondjuk kettő gyerekkel olyan naggggyon elfoglalt egész álló nap, hogy még öt perce sincs saját magára, de mi egymást ne nézzük már hülyének. Gyerek a rajzfilm előtt, vagy alszik, addig bőségesen van idő arra a napi 30-30 percnyi takarításra és főzésre. Onnantól a gyerek játszik, anya pedig olvasgat, tévézik, a neten lóg... ne fárasszuk már le a környezetünket ezzel a "24 órás műszak" bullshittel.
2015. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, el vagy te tévelyedve... az legalábbis biztos, hogy nincs gyereked.
2015. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!