Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon rendetlen a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rendetlen a barátnőm mit csináljak?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, én sem vagyok egy rendmániás, de az élettársam nagyon rendetlen. Itthon van gyeden, de minden szobában otthagyott kávés poharak, az ebéd utáni maradékok, és koszos tányérok kint hagyva, porszívózás havi egyszer, piszkos ruhák a földön stb. Már nem bírom. Hiába mondom, inkább összeveszik velem, de nem változik. Két gyerekünk van és együtt vagyunk 10 éve. Hogyan vehetném rá, hogy rendesebb legyen kicsit?

2015. ápr. 30. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
79%
Ja, ha 200+-t keresel, miért nem hívsz valakit takarítani?
2015. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
tehát magyarán én tegyem oda magam. csináljam a házimunkát, hátha neki is megjön a kedve?
2015. ápr. 30. 22:56
 43/64 anonim ***** válasza:
68%
Nem olvastam el a válaszokat, de talán segíthetnél neki. A házimunka közös feladat.
2015. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Ráadásul azt is én tanácsoltam neked, immár másodjára, az első kommentelő. Aki továbbra se kapja be semmidet, bármennyire szeretnéd.
2015. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
70%

Megkaptad a válaszodat! Ne várd, hogy mindent a feleséged csináljon. Ha meg neked derogál, hogy egy kis terhet levegyél a válláról, akkor magadra vess.

Nem tudom miért van az sok emberben, hogy otthonról dolgozni egyenlő az egész napos láblógatással... Ja hogy neked jó lenne, ha nem dolgozna, hanem teljesen tőled függene anyagilag, hogy teljesen kiszolgáltatott legyen férjura kényének kedvének? Hát olyan nőt kellett volna elvenni, aki elég akarat gyenge ehhez a szerephez...

2015. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
71%

Igen, a kérdező rossz században született. :)


Na, megyek aludni.

2015. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
4%
Persze az is szóba jöhetne, hogy 2-3 naponta 1-2 óra hosszára felvesztek egy nyugdíjas nénit, aki elmosogat, ezt-azt rendberak. Fizettek neki a nyugdíjához 3-4 ezer forintot havonta.
2015. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
Aki tényleg segíteni akart a válaszával, annak köszönöm. Aki meg (első válaszoló volt, de már valamiért eltűnt az a válasz) azt írta, hogy a párom lusta tehén, annak továbbra is: kapja be....:)
2015. ápr. 30. 23:08
 49/64 anonim ***** válasza:
97%
Sztem a bejárónő a megoldás,és hidd el ha nagyobbak lesznek a gyerekek neki is több ideje,és energiája lesz.Nem értem,hogy miért nem levenni akarsz a válláról terhet amikor megtehetnéd?Ha szeretek valakit akkor ez a természetes.A másik lehetőség,hogy lemész Te GYED-re,otthon maradsz Te a két gyerekkel,ő meg visszamegy főállásba,akkor is meglennétek anyagilag,és otthon is rend lenne,mert lenne időd megcsinálni.Valószínű nem csak a pénz miatt dolgozik otthonról,hanem azért mert szereti amit csinál.
2015. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
6%
Elkeserítő a válaszokat olvasni,nő létemre mondom.lesülne a bőr a képemről,ha a páromnak kéne nekem példát mutatni,hogy hogy kell rendbentartani a házat.iszonyat,ami manapság megy,ez a sok feminista idióta,a lottyadt narancsbőrüket meg striáikat bezzeg tudják mutogatni a fészbukon,meg hogy mennyire szexik még 150 kgsan is...hát elárulom,randák vagytok mint a bűn,és még hülyék is:)) sajnálom a férfiakat!!!!!
2015. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!