Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon rendetlen a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rendetlen a barátnőm mit csináljak?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, én sem vagyok egy rendmániás, de az élettársam nagyon rendetlen. Itthon van gyeden, de minden szobában otthagyott kávés poharak, az ebéd utáni maradékok, és koszos tányérok kint hagyva, porszívózás havi egyszer, piszkos ruhák a földön stb. Már nem bírom. Hiába mondom, inkább összeveszik velem, de nem változik. Két gyerekünk van és együtt vagyunk 10 éve. Hogyan vehetném rá, hogy rendesebb legyen kicsit?

2015. ápr. 30. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz róla, hogy ilyen, de arról tehetsz, hogy ő a feleséged.
2015. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

"Félreértés ne essék, én sem vagyok egy rendmániás"


Azért megtennéd, hogy ezt is kifejted? Tudod, 10 év alatt bele lehet fáradni abba is, hogy az ember örökké a másik után pakol, főleg, ha amúgy is rühelli a takarítást (nekem se a kedvenc elfoglaltságom.) Egyszer eljön az a pont, amikor úgy van vele (pláne, ha elfoglalt), hogy akkor én is teszek az egészre. Ez persze nem jó, de ettől még létező jelenség...

2015. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 A kérdező kommentje:
utolsónak: másik után pakolni? Most írtam le, hogy a saját ruháit, saját kávéscsészéit, saját papucsait hagyja szét. Nem az enyémeket, és nem én hagyom szét.
2015. máj. 3. 19:51
 64/64 anonim ***** válasza:
0%

Én azért valahol megértem a kérdezőt.


Nálunk is építkezés zajlik, férjem csinálja a nagyját (bücsköl, ás, zsaluz, fest, elektromos hálózatot cserél stb., mert így olcsóbb), mindezt a napi munkája mellett.


Én nevelem a gyereket (egy van), de mellette dolgozom.


Azonban bármennyire fáradt is vagyok a meló és gyereknevelés mellett, és bármennyire ide-oda kívánom az otthoni teendőket, mégis automatikusan rendet rakok, mosok, mosogatok, felmosok, főzök (vagy rendelek, ha nincs időm). Ha nem így tennék, undorodnék a saját életteremtől. Nem beszélve arról, hogy a férjem kinti-benti építkezési munkája is porral-kosszal jár, így extra módon kell takarítanom. És megteszem, mert nem bírom az igénytelen, koszos környezetet.


Igenis gáz, amit a taknyos zsepikről írtál, és gáz az egész, mert a feleséged egy lustadisznó, igénytelen nő hatását kelti. Dolgozik, gyereket nevel, nahát, mekkora újdonság! A nők többsége így tesz, mégis rendet tartanak. Elképzelem magam előtt a lakásotok rendetlenségét és már csak a szagot kell odaképzelnem, mit mondjak, okádék lehet. Elhiszem, hogy fáradt a feleséged, hidd el, elhiszem. Ezzel együtt viszont egy elkényelmesedett, lustasággal lehet dolgod, aki inkább összevész veled, minthogy változzon.


Megoldás?


Egyfelől, segíthetsz is neki, ne derogáljon, bár ez ugye neked - láthattuk a válaszaidból - nem tetszik. Te tudod.


Ha megengeditek magatok, jó ötlet lehet a bejárónő.


Alternatív megoldás: dobd fel neki, hogy eleged van és elválsz. Nem malacot, hanem nőt vettél el feleségül. Ha ettől nem tér észhez, akkor semmitől.

2015. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!