Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van valaki hasonlo helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki hasonlo helyzetben? Ugy erzem, hogy hazvezetono vagyok a hazassagomban.4 eves a fiunk, minketten imadjuk. Miota megszuletett maximum 3 havonta bujunk agyba. Persze minden mast elvar tolem.

Figyelt kérdés
Nem gondolom, hogy van valakije. Sajnos nem erzem magam felesegnek csak anyanak. Nem tudom miert lett mas. Meg csak 33 eves vagyok es nem akarom igy leelni az eletem, de ott a gyerek. Semmiben nem segit, hazimunka, gyerek, stb. Mikor megharagszom ra van hogy egy hetig sm szol hozzam. Persze aztan kikenyszerit tolem egy puszit es el van intezve.

#Hàzvezetőnő
2015. máj. 9. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
11%
A fürdetésen mi a nehéz? Főleg, hogy be lehet mellé pattanni a kádba és egy oltárit játszani. Igaz, utána kell negyed óra a víz feltakarítására.
2015. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
biztos az anyát látja benned. nem tudom ilyenkor mitől láthat újra kívánatosnak, valakinek az segít, ha nagyszülők vigyáznak a gyerekre és addig kettesben vagytok, vagy ha eljársz másokkal rájön hogy rajta kívül is van életed, a házimunkát meg üljetek le és mondd meg neki hogy valamit vállaljon, konkrétan mi legyen az amit ő végez. ezt még a gyerek előtt meg lehetett volna tenni, de sose késő. nálunk ami a párom dolga azt nem csinálom meg, de nem is szólongatom. legfeljebb szépen megkérem egyszer, hogy eszébe jusson. de előtte le kell tisztázni hogy mit vállal.
2015. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!