Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Húszéves házasságban hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húszéves házasságban hogyan tovább megcsalás után. Amikor kiderül, a férjnek évek óta viszonya van egy nővel? Megmenthető?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szüleim házasságát ez tette tönkre 18 év után. Anya szeretőt tartott, kiderült. Apám megbocsátotta azzal a feltétellel, hogy vége a viszonynak. Sajnos nem így lett. 3x költözött el apám. Szerencsére végül sikerült egy új feleséget találnia és most boldog. Mindennek már 10 éve.
2015. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Számomra menthető lenne,ha nem évek óta folyna.Az már egy párhuzamos kapcsolat lényegében,és szemetebb dolognak tartom,mint egy-két alkalmat.Lehet már érzelmek is vannak ha ennyi ideig kitartottak egymás mellett.Az se mindegy hogy derült ki.Meg ki tudna megbízni ezek után a férfiban,hogy ha valami gond van,nem-e kullog oda megint a szeretőjéhez.
2015. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem vallotta be, egy üzenet buktatta le.

Nekem is ez okoz dilemmát, hogy valószínű érzelmek is vannak már, ha ennyi ideje tart, ez már nem csak egy tévedés.

2015. aug. 2. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerosomeknel ugyanez volt, vegul a ferje megbocsajtott neki es 35 eve egyutt vannak, sokat nevetnek es persze van h kepesek felhozni vacsora kozben h mi tortent 10 eve, de ma mar csak mosolyognak a torteneten:-)
2015. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En nem tudnam megbocsatani vagy ha igen akkor is engednem had menjen. Sot elkuldenem probalja ki. Persze valnek. Aki evekig massal vvagy masokkal van parhuzamosan velem az nem szerelmes belem es valoszinuleg csak kenyelembol, sajnalatbol van velem. Nekem ez nem kellene. Ha mar igy jartam megprobalnek nagylelku lenni es felulemelkedni ezen. Es magamnak is adni egy eselyt negyven folott egy uj kapcsolatra.

Ismeretsegi korben tudok olyat, akit husz ev utan megcsalt a ferje es es utolag kiderult a kapcsolat tobb eve tart igaz ketto nore leosztva. Na ott a feleseg ragaszkodott a ferjhez es most is egyutt vannak. Pedig ez mar ultragaz.

2015. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elvállnék, ha annyira nem tisztel hogy elmondja hogy érzelmi gondok vannak, vagy baj van az intimitással és évekig csalna titokban. Nem számítanak az évek 3-5-20-40-50 mindegy meddig éltem volna vele. Mi közösen megegyeztünk abban ha egy új szerelem jön, vagy ne mtudjuk a próblémákat megoldani előbb megbeszéljük és elvállunk.
2015. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most azt mondja, nem volt probléma, amit meg kellett volna beszélni. Jól megvoltunk szerintem is. Csak jött a másik, és beleszeretett....ilyenkor mit lehet tenni, ha szerinte probléma sincs? Ilyen ellen hogy lehet védekezni, megelőzni?
2015. aug. 4. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:
van ilyen, hogy nincs otthon nagy probléma, csak hiányzik némi izgalom, elektromosság, elismerés mástól is. döntsd el együtt tudsz-e élni azzal, hogy mással is lefekszik, esetleg váltsatok nyitott házasságra, te is kezdj el nézelődni. ha nincsenek ilyen vágyaid add ki az útját, vagy mondd meg neki, hogy ez volt az utolsó ilyen kapcsolata amíg veled van, te nem tudsz egy szerwtőt tolerálni.
2015. aug. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ez válással végződött. Akkor úgy gondoltam, hogy köszönöm, elég volt, ideje, hogy újra tervezzem az életem. Nem adtam neki esélyt az újrakezdésre, visszaeső volt :D Nem bántam meg.
2015. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!