Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek az alábbi helyzetben? Csak én fújom fel ennyire a dolgot, vagy jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés
Párom szinte soha nincs itthon, egyedül vagyok egyész nap a két gyerekkel. Reggel 7 körül elmegy és késő délután, este jön haza. Arra már rájöttem, hogy munka után sokszor beülnek 1-2 sörre a kollégájával. Eleinte nemigen tetszett, mert pont úgy végeztek a munkával és mentek kocsmába, hogy hiába csak fél órára mentek be az pont az az idő volt amit a gyerekekkel tudott volna tölteni lefekvés előtt, így mindig mire hazaért már aludtak. Ezen igazából túltettem magam, menjen ha jól esik neki az egész napos meló után, úgy csinálok mint aki nem tud róla. Viszont soha sehova nem megyünk el együtt. Lassan itt a nyár vége, mondtam már neki jópárszor mikor itthon volt, hogy menjünk el strandolni egyet de soha nem volt kedve. Mondom, hogy menjünk el este sétálni egyet a városba, de ahoz sincs kedve. Nagy ritkán el tudom csalni a játszótérre, ez kb havi 1 alkalom. Ha itthon van alszik, vagy tévézik. Bár a házimunkába segít, sütni, főzni szeret de nem hajlandó kimozdulni otthonról. Nincs igénye a közös programokra, kettesbe se csinálunk semmit. Amin most felhúztam magam, hogy 3 napos horgászatot szervezett a szülinapjára amiből természetesen kihagyott minket. A nyáron már ez a 3. hosszú hétvége amire elmegy. Nem azzal van problémám, hogy szeret horgászni de miért kell 3 napra menni. Előzőleg mikor elment mondtam, hogy ok de augusztusban szeretném ha valami közös hétvégét szerveznénk, erre most felhív ezzel, hogy ő megy hétévégén szülinapozni, horgászni a haverokkal. Hát nem tudom hogy reagáljam le este... Szerintetek? Én vagyok a sárkány és ne szóljak neki, vagy jogos ha kiakadok?
2015. aug. 4. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Abszoult teljesen jogos a kiakadasod, ne viccelj mar!! :D

Van meg testi kapcsolat koztetek?

2015. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rád már úgy tekint, mint ANYA és nem NŐ! Bármit csinálhatsz évekig, téged nem kell meghódítani újra, minek ugye?! (lehet a tested is elhanyagoltad, sárkány is lettél, stb stb stb .. sokáig a gyerekek anyukája szerepben leszel.) Bocsi, hogy így írom, de téged a sör, haverok, a pecázás meg a tizen-huszonéves kislányok az utcán is überelnek jelenleg. :S Lövésem sincs, mit tehetnél.
2015. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ilyen többnapos horgászatos sztorit én már hallottam, Dunát lehetne velük rekeszteni.


Sajnos azt kell írjam, tökéletesen leírtad a családi életbe azonnal bele is fásuló és előle menekülő, tipikus meggondolatlan, hamari és buta embert.


Mennyi idősek vagytok?

2015. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jogos volt szerintem. Azért ez nem teljesen normális, hogy veletek nem tud leszervezni egész nyár alatt egy programot.
2015. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmegyek én veled strandra, ha úgy neked jó, de a családi bajt neked kell megoldani.
2015. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen jogos a kiakadásod, ne viccelj. Csodállak a türelmedért. Én már rég elzavartam volna a haverokhoz, hogy ha ők ilyen fantasztikusak, akkor éljen inkább velük. Azt sosem értettem, hogy az ilyennek minek család, meg gyerekek...inkább maradna egész életében egyedül az ilyen, és akkor horgásszon meg sörözzön a haverokkal, ha számára ez az élet értelme. De ne tegye már tönkre a feleségét, aki ezerszer nagyobb kockázatot vállalt a gyerekekkel.
2015. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress kompromisszumot, nekem is 3 gyerekem van, ferjem dolgozik es neki is kell a haverokkal a kikapcsolodas, de nekem is. Igy megbeszeltuk, hogy amikor hetvegen otthon van akkor rabizom a gyerekeket, es en elmegyek a baratnoimmel pl. uszodaba vagy vasarolgatni, vgy csak elmegyek hozzajuk beszelgetni, nyaron a szuleimmel es a 3 gyerekkel elmegyunk nyaralni, igy kiegyensulyozodik a dolog, nekem is vannak kulon programjaim, neki is, es azota jobban odafigyel ram es talal idot hogy ketten is elmenjunk nyaralni, addig a nagyszulokre bizzuk a gyerekeket. Te is probalj valami ujdonsagot becsempeszni, amitol kicsit kizokken, pl. beszeld meg hogy most neked van programod te mesz el a baratnoiddel, addig o vigyazzon heti 1x-2x a gyerekekre. Hidd el rogton elkezd agyalni, hogy nem is annyira kezenfekvo hogy csak ojarhat el, es rogton fontos lesz neki hogy veled is menjen.
2015. aug. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval egyetértek, hagyd, had menjen, de akkor a következő hétvégén te szeretnél egy laza szombati csavargást a barátnőkkel, és ebéd után lelépnél és este majd jössz valamikor.
2015. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!