Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti nem irigylitek az eltartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem irigylitek az eltartott nöket?

Figyelt kérdés

Van ilyen ismerösöm. Mindig külföldön èl valahol, ahol talál pasit, aki eltartja luxus szinten.

Nem luxus prosti, átlag lany. 155cm, kicsit husi, barna haj, zöldesbarna szem...nincs rajta semmi mü, és nem is sminkel.

Most férjnél van, és olyan szerencsés, hogy ha elvállnak is köteles eltartani a pasi, mert ez áll a szerzödésben.

Luxus lakásban él, designer cuccokat hord...és mindenkit lenéz.

A párja egy jóképü 28 éves programozó, akivel imádják egymást.

Nekem rengeteget kell dolgozni azért, hogy megvehessem, ami tetszik. Napi 10-12 óra heti 6-7 nap, mellette a cseszegetés a fönökség részéröl, ennyit kell teljesítenem, hogy vehessek pl egy pólót a New Yorkerböl.

Annnyira utálom már ezt az egészet...


21N


2015. aug. 25. 17:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Akkor keress te is olyan pasit aki eltart.
2015. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Én azokat irigylem, akik olyan munkát végeznek, amit szeretnek és ráadásul jó sok pénzt keresnek vele, nekem ez nem jött össze, de ezt a saját hibámnak tudom be.


Az olyan embereket, mint ez a lány, akik mindenkit lenéznek, nem irigylem, mert szerintem az ilyen előbb-utóbb besavanyodik.

Az a része biztos jó az életének, hogy nem kell robotolnia, azt csinál, amit akar. De csak ha tud a szabadidejével valami értelmes dolgot kezdeni.


Téged viszont megértelek, jártam hasonló cipőben, a 12 órázás hosszútávon engem is kikészített.

2015. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
77%
De nagyon. Én is lennék eltartott nő. 27/F
2015. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Én nem irigylem. Oké, nyilván egy magas életszínvonalnak én is örülnék, persze, de azért ezt a másiktól elvárni... Amit te csinálsz, az sincs rendjén viszont, valahol a kettő közti átmenet az, amire én vágyom: normális munkaidő, normális fizetéssel, egy olyan társ mellett, aki ugyanúgy dolgozik és pénzt keres, mint én.


Amúgy, azért nem irigylem a kitartottakat, mert amellett, hogy anyukám is eltartott nő, és semmibe veszi otthon apám, azért az egyetemista időkben kijutott ebből nekem is. Pl a vizsgaidőszakban: éppen nem dolgoztam, mert vizsgák, de nem voltak olyan sűrűn, heti 1-2 alkalom. Annyira brutálisan azért nem tanultam rájuk, hogy most az egész napom erre menjen el, de barátnőzni meg a bűntudatom nem engedett el, hiszen hé, most tanulni kellene :D Ezért ültem itthon, sorozatokat néztem, és nem tudtam magammal mit kezdeni, halálra untam magam. Hiába volt meg továbbra is mindenem, szép lakás, finom kaja (oké, ez az én dolgom volt mindig is, de na), satöbbi, az, amikor már epekedve vártam haza a párom a munkából, mert ez a legizgalmasabb pillanata a napomnak, nagyon idegőrlő. És a kitartott nőknél szerintem nagyjából ugyanez lehet a helyzet. Anyámon is látom, hogy unatkozik, elvégzi a házimunkát, a kert körüli munkát, az állatokkal elvan, de nagyobbrészt unatkozik. Nem tud mit csinálni, hogy elfoglalja magát, és én is ilyen vagyok. Ideig-óráig jó az, hogy csak ülök itthon és nem csinálok semmit, de ebbe nagyon gyorsan bele lehet fásulni. Nem beszélve arról, hogy az önbecsülésem, önbizalmam rohamosan csökkenne, ha más venné meg nekem sorra a designer cuccokat, és én meg cserébe csak sorozatokat nézek egész nap.


Ezért nem irigylem az eltartott nőket.

2015. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

A házassági szerződés megkötései csak akkor lépnek életbe, ha a válást bizonyos okok váltják ki, egy programozó meg gondolom van annyira okos, hogy, ha megunja a csajt, akkor majd olyan körülmények között válik el, hogy egy szaros garast se kelljen fizetnie neki. Még annak a gyökér Andy Vajnának is volt annyi esze, hogy egy válás vagy a halála esetén Timikének semmi se jusson, a milliomosok is manapság már úgy intézik, hogy a faszukat szopó gold digger ne kapjon semmit, miután ők megmurdeltek, vagy elváltak, gyanítom a szóban forgó csajra is ez vár pár éven belül.


Szóval nem, nem irigylem és javaslom te se vágyj az aranykalitkára, mert ha megun a gazdi, akkor hiába csicseregsz, mehetsz megdögleni az utcára.

2015. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
K.. rva unalmas életük lehet, ráadásul bármikor ki is dobhatják őket egy fiatalabbért és akkor ott állnak majd 35-40 évesen, a külsejük már nem lesz a régi, nem fognak érteni semmihez és nem kellenek majd a kutyának se.
2015. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem irigylem. Nalunk a ferjem annyira jol keres h el tud tartani es o ezt is szeretne en viszont bedilizek otthin mert minden baratom dolgozik es oke h vasarolgatok de nem lehet azt sem folyamatosan mert baromi unalmas:-)


Szoval megengedhetnem magamnak h itthon uljek, de inkabb dolgozom....mondjuk ezt most igy leirva latni...hat nem biztos h normalis vagyok:-)))))

2015. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigylem és engem abszolút hidegen hagy, hogy másnak mennyi pénze van. Nem érdekelnek a "dizájner ruhák" és a luxus lakás sem. Én úgy élek, ahogy megszoktam, ezt szeretem és nem vágyom többre. A boldogság nem ettől függ, eltartott meg soha nem lennék a több pénz miatt.
2015. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga keresztje. Mi van, ha minden kompenzáció csak a lányrészéről? Tudja ő szerintem magáról azt, hogy csak mások által tud érvényesülni. Hidd el, nagyon teher ez, mint amennyi előnnyel jár. Hiába a pénz, ha abszolút nem boldog valaki. Ezt nem hiszed most el nekem, de majd meglátod.
2015. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jobban nézel ki a csajnál, megkapnál egy jó pasit is. Olyat aki jó parti?
2015. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!