Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bele merjek így vagni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele merjek így vagni?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel 8 hónapja vagyunk együtt. Kb havonta vannak ilyen lelkizős napjai amikor minden érzését megosztja velem, én ilyenkor csak hallgatok. Kb 2 hónapja azt mondta, hogy lehet, hogy rosszul esik nekem de neki szüksége van pozitív visszajelzésre (nem csak tőlem) és hogy ő ezért flörtöl és húzza más lányok agyát. Azt mondta, hogy semmiképp, soha az életbe nem csalna meg, csak ez a dolog jól esik neki meg az egójának. Én úgy vagyok vele, hogy ha nem előttem csinálja és nem tudok róla (és természetesen nem csal meg) rendben van, de mivan ha egyszer túl megy egy határon és elcsábul? A megcsalást soha nem tudnám megbocsájtani. És egy nagyon kis részemet ez zavarja. Bele merjek vágni így egy házasságba?

2016. júl. 15. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha már felmerül benned a kétség akkor semmiképp se tedd. Valószínű, hogy nem ő az ideális számodra.
2016. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Én biztos nem vágnék. Komoly önbizalomhiányra utal, ha valaki ennyire függ a külső megerősítéstől. Sosem lesz elég, mindig több kell majd mert egy idő után megszokja. Nekem ez nem férne bele.
2016. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pedig én direkt figyeltem, hogy ez meglegyen tőlem, volt már hogy e miatt ment tönkre egy kapcsolatom. De ez most megvolt. De nem minden pasi nézi a nőket és flörtölget? Én azt hittem hogy a férfiaknál ez normális, mert "genetikailag" nem képesek a hűségre. Vagy lehet, hogy egy kapcsolatba ez belefér de házasságba nem?
2016. júl. 15. 13:59
 4/17 anonim ***** válasza:
8%

A vilagon barki elcsabulhat nincsenek huseg garanciak egy hazassagra sem, a srac legalabb oszinte volt, bevallotta h flortol ami teljesen rendben van ettol o meg nem fog megcsalni. A megcsalasnak ugyanennyi eselye van olyannal is aki nem ismeri be h flortol, vagy evekig abszolut nem flortol aztan egyszercsak hopp begyalogol valaki az eletebe.


Ezek a dologok kiszamithatatlanok, barki megcsalhat barkit. En ha szeretem belevagnek, legrosszabb esetben elvaltok, nagy kaland. Gyerek sztem azer min ket evig ne legyen ha ketsegeid vannak:-)))

2016. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát az már bukta, mert 6 hetes terhes vagyok, csak még nem tudja. Én nagyon szeretem és ő is engem. Ő a legjobb társam. Mindenben támogat, aggódik értem. De igazából igaz, nincs rá garancia. De ez olyan lenne, mintha hagynám hogy a félelem irányítson. Belevágok
2016. júl. 15. 14:04
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen kétségeid vannak, plussz hat hetes terhes vagy és ezt el sem mondtad még neki. Ne haragudj, de nem sok bizalom van köztetek.
2016. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez vagy kamu, vagy előre sajnállak.

8 hónap alatt eljegyzés és 6 hetes terhesség egy hűségre is alkalmatlan férfival? És a gyerekre nem gondoltál, hogy neki azt kell majd látnia, hogy az apja egy szoknyapecér vagy nagy valószínűséggel elváltok akkor csonka családban nő fel?

Gratulálok a felelősségteljes élethez.

2016. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Na már megint jönnek a "semmihez se értek de azért le kell oltanom" emberek... hova süllyed ez a világ??? -.- tanácsot kértem, majd ha az idióta emberek haszontalan véleményére vagyok kíváncsi, majd szólok
2016. júl. 15. 14:45
 9/17 rrrrrreennnnn ***** válasza:
66%

Aha,itt is komoly gondok vannak az emeleten.

Te tettél fel egy kérdést,aki neked nem tetszően reagál,az idiota és haszontalan választ ad. Gondoljuk,mâs dolgokhoz is így âllsz az életben.

Na,hát 8 hónap utân bizalom nélkül terhes vagy.

Irkálsz a gyakorira,idiótázol,percenként változtatod a véleményedet.

Normális embernek elmondanâm,hogy nincs szüksége külső visszacsatolásokra,mert pontosan tisztâban van magâval.

Egyébként hót tök mindegy,hogy hozzâmész-e,mert a gyerek talân “kicsit“ erősebb kötelék,mint a házassâg,de szólj.ha tévednék.

A te kedves párodnak valami nincs rendben a lelkében,(önbizalomhiâny,önértékelési zavarok).

Ha neked nagy pocakod lesz,akkor is flörtölgetni fog.

Ha már mindenki ostoba,csak te vagy a helikopter,miért nem akkor tetted fel a kérdést,miszerint normális-e a barätod viselkedése,mikor még csak járogattatok,szôban sem volt a házassâg és főleg nem voltál terhes.

Mostmár mindegy,lesz egy gyereked,olyantól,akiben nem bízol,mâs csajoknak teszi a szépet,(egyelőre csak ennyi).

2016. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
De ha terhes vagy akkor már mindegy nem? Mármint ha a baba úgyis összeköt, akkor meg kell próbálni. Ha túlmegy egy határon akkor azt úgyis megérzed. Szerintem mindenki érzi ha megcsalja a párja csak sokan nem akarják észre venni. Végülis a flörtben önmagában semmi rossz nincs, bár véleményem szerint azért veszélyes ha valaki állandóan csinálja, mert elég egy rossz időszak, hullámvölgy vagy amikor a gyerek miatt épp nagy a feszkó és már rég szexeltetek, olyankor nagyobb a kisértés, és a flörtből könnyen el lehet jutni tovább is (pláne ha valaki féreérti és többet gondol bele mint ami van) szóval nem hiszem, hogy egy idő után elég ennyi de ki tudja. Majd idővel kiderül, hogy működik e.
2016. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!