Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bele merjek így vagni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele merjek így vagni?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel 8 hónapja vagyunk együtt. Kb havonta vannak ilyen lelkizős napjai amikor minden érzését megosztja velem, én ilyenkor csak hallgatok. Kb 2 hónapja azt mondta, hogy lehet, hogy rosszul esik nekem de neki szüksége van pozitív visszajelzésre (nem csak tőlem) és hogy ő ezért flörtöl és húzza más lányok agyát. Azt mondta, hogy semmiképp, soha az életbe nem csalna meg, csak ez a dolog jól esik neki meg az egójának. Én úgy vagyok vele, hogy ha nem előttem csinálja és nem tudok róla (és természetesen nem csal meg) rendben van, de mivan ha egyszer túl megy egy határon és elcsábul? A megcsalást soha nem tudnám megbocsájtani. És egy nagyon kis részemet ez zavarja. Bele merjek vágni így egy házasságba?

2016. júl. 15. 13:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként megértem, ha ilyenkor valaki szerinted leoltja a másikat. Hisz nehéz elmenni szó nélkül ilyenek felett mert amúgy tökre igaza van.
2016. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy baba egyébként erősebb kötelék mint a házasság szóval most már akár hozzá is mehetsz.
2016. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

Atyaég, ez Neked normális kapcsolat?! Ezzel a férfivel akarsz Te házasságot és gyereket, aki más nőkkel flörtölget?! Gratulálok, sok szerencsét!

Azért arra kíváncsi lennék, ahhoz mit szólna, ha Te flörtölgetnél idegen férfiakkal az önbizalomépítés jegyében...

2016. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem.

Kérdezd meg azért tőle, hogy neki hogy esne, ha Te is minden nap férfiakkal flörtölnél..

Igazából már maga a felvetés is, hogy Te nem vagy elég neki elég rosszul eshet, de még az, hogy azon töprengsz majd, hogy hol van, kikkel lehet, a flörtből több lett-e.. (amit ugye nem valószínű, hogy elmond)...

Ha neked ez megéri, és szerinted ennyit érsz csak, akkor vágj bele. Ellenkező esetben ne.

Szerintem többet érsz és érdemelnél ennél (így látatlanba is)!

2016. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Már belevágtál minden téren.
2016. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Amennyit láttatál magadból, az alapján te elöbb fogsz félrelépni.

Amit a vőlegényed csinál, nem más, mint rajongás a női nem iránt. Soha nem akar megcsalni. De ha vita után, sebzetten elmenekül otthonról, és beleszalad egy nő vigasztaló karjaiba, akkor ne őt hibáztasd.

De nem normális az biztos. Semmiképpen nem szabadna megnősülnie, de majd rájön. Igaz, akkor már késő lesz neki...

2016. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem eléggé bántana, ha a 6. héten se tudnám még, hogy a párom várandós.

Amit a kérdésben írtál róla az elég gyerekes dolog.

Mindenkinek szüksége van pozitív visszajelzésre, nekem is - de ehhez nem kell flörtölni senkivel.

2016. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!