Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek, vagy hallottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek, vagy hallottatok olyan nőkről akik házasok, de nem a férjükbe szerelmesek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 20:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja.
2016. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Én.
2016. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többet is.
2016. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom igen. :D Robert Redfordba. Javíthatatlan nőszemély.
2016. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem értem mi szükség az életre szóló elköteleződésre azoknál akik másra vágynak. Csak magukat korlátozzák be és szegény férjek... őket nem is említem.
2016. aug. 14. 21:07
 6/34 anonim ***** válasza:
84%

Jelen.

Bár a párom,(férjem)-csak olyan rossz kimondani h férj-

ivott és iszik is az a baj,nem igazán hajlandó leszokni. Bár majdnem fél évig kibirta,de azt mondta nincs értelme hiszen ugysem akarok gyereket.

Engem meg közbe összehozott a sors egy idősebb pasival akivel minden jó volt, csak vannak gyerekei, akik nem biztos h elfogadnának.

És igen szegény párom.. Nem tudom mi lenne a jó neki is. De ha együtt lenne mással lehet akkor is inna,és nem akarok rosszat neki,mert szeret. Én is őt, csak már a sok bántás ami részegen történt nem igazán tudom úgy szerelemből mint régen. :(

2016. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Én.
2016. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet. Én sem értem. Őszintén rácsodálkozom a dologra. És még a gyereket is kizsarolta, mert hát tudjuk, hogy a pocsék kapcsolatnak az a megoldása, ugyebár. Hogy még nehezebb legyen kilépnie belőle, mert egyébként eddig is olyan boldogok voltak. Valami 11 éve vannak már együtt, de az első két évet leszámítva csak megvetik és csalják egymást. Őszintén nem értem őket. Hogy ez miért jobb, mint elválni és boldog, új életet kezdeni...?
2016. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én
2016. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Akik itt írogatják, hogy "Én", ennyien vagytok szar kapcsolatba, vagy hogy? Vagy tán akibe szerelmes vagy mellette, az a rossz?

Nem értem.

2016. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!