Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Nálatok válóok lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nálatok válóok lenne ha a férjetek nem akarna egynél több gyereket de ti igen? 29N

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 22:08
1 2 3
 1/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
52%

Ha tényleg nagyon szereted a párod, akkor az a fontos, hogy együtt legyetek. Ha meddő lenne sem hagynám el, mert szeretem és többet jelent nekem mint pár meg nem született kölyök, akik felnőve úgysem nyitják rád az ajtót, és csak akkor jönnek ha szarban vannak. (mert most már kevés gyerek gondol az idős szüleire)


A jelenben kell élni és nem a jövőben. Inkább legyen egy kicsi boldog családom, mint egy nagy kierőszakolt.


De a nőnek kell tudni mik a prioritásai. Nekem a párom az első.

2016. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztosan nem.
2016. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy nem lenne válóok. Ha egyikünk egyáltalán nem akarna, a másikunk meg igen, az baj lenne, de mennyiségi kérdésben meg lehet egyezni szerintem:)
2016. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem fordulna elő ez, mert nem házasságban beszélünk erről először.
2016. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
4-es előbb írta le, mint én; ennyi. Ilyen alapdolgokról már réges-rég beszélgettünk, jóval azelőtt, hogy összekötöttük az életünket.
2016. aug. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem, mennyiségben rugalmas vagyok, annyi gyereket szeretnék, amennyit tisztességesen fel tudunk majd nevelni, ha ez 1, akkor annyi, bár én örülök, hogy van testvérem, de ez nem csak ennyin múlik, hogy de jó lenne, ha az én gyerekem sem lenne egyke. Ha egyáltalán nem akarna, na, az már gond lenne, de erről még házasság előtt beszélnénk. Nyilván, ha átverne, és házasság után gondolná meg magát, az már egy új helyzet, akkor már nem csak arról van szó, hogy ebben a terveink nem egyeznek, hanem arról is, hogy hazudott azért, hogy becserkésszen.
2016. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek abban, hogy házasság előtt ki kéne hogy derüljön. Ha nem lehetne gyereke a páromnak nem hagynám el. Mi egyetértettünk abban, hogy két gyereket szeretnénk. Ha valaki egy gyereket el tud tartani akkor kettőt is.
2016. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Csak, ha egyáltalán nem akarna.

Ha egyet akar meggondolhatja magát.

2016. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 27. 13:37
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mivel en pontosan tudom hogy a ferjem kettot akar. En meg max egyet. Es ezt meg o tudja. Es elvett igy is. Tehat valoszinutlen hogy ezert elvalna kesobb. Ha megis az csak indok.
2016. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!