Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Nálatok válóok lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nálatok válóok lenne ha a férjetek nem akarna egynél több gyereket de ti igen? 29N

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 22:08
1 2 3
 11/26 Helyes válasz ***** válasza:

Meggondolandó,de a megbeszélés elsősorban,aztán az ezen való gondolkodás.A meglévő gyereknek is szüksége van apjára!

Rábeszélés,értelmére hatás.Valami félelem húzódhat meg a döntése mögött.A félelem legtöbbször rossz tanácsadó.

2016. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"válóok"?!?!?! Normalis vagy? Ki akarod rugni a gyereked apjat csak mert nezetelteresetek van?!?!? Gondolkozz mar ember!!!!

Egyebkent a "gyonyor kapuja" a te labaid kozott van. Vagyis ha nem akar tobb gyereket, hat akkar nyilvan tobb szexre sincs szuksege :)

2016. aug. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

#13

Nem mondtam egy szóval sem hogy ki akarom rúgni a férjemet. Csak feltettem egy kérdést! Elvégre azért van ez az oldal. Vagy nem? Miért kell mindjárt a plafonon lenni egy kérdéstől?

2016. aug. 29. 10:06
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem. Nem őrültem meg. Soha nem hagytam volna el emiatt, még párkapcsolatban sem, a férjemet meg pláne nem.


Lehet, hogy vannak emberek akik így működnek, én nem. Az én szerelmem nem annak a függvénye, hogy 1-2-3 stb számú gyerek megszületik-e vagy sem. A férjemet szeretem, hozzá mentem feleségül, és nem az esetleges gyerekvállalás miatt.

Nekünk valószínűleg soha nem lesz gyerekünk, mert mindkettőnkkel vannak egészségügyi problémák ilyen téren. Örültünk volna egy babának, de nem adatik meg, és ezt elfogadtuk. Soha nem hagynám el emiatt, és ő sem engem, mert nem x számú gyerek miatt szeretjük egymást. 30/N

2016. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Valoban. Igazad van. elszaladt a lo. A kerdesbol felteteleztem, hogy erre keszulsz, de nem kovetkezik belole egyenesen. Ha nagyon nem akarja a gyereket, hat hagyd abba a vedekezest, de ezt mond meg neki is. Tudod az ilyen meglepetesek nem jok
2016. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk eleve minden válóok hülyeség, a házasság előtt már ki lehetne ismerni a lehetséges válóokokat. Mert annak semmi értelme, hogy összeházasodnak az emberek és az első válóok gyanús esetnél szétmennek, tudom mindenki ezt tolja, csak az értelmét nem látom.
2016. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Szerintem egy valamire való kapcsolatban tisztázva vannak a válóokok, ha szóba kerül a házasság téma, hogy kinek mi fér bele és mi nem. Ez mindenkinél más, van ahol rövidebb, van ahol hosszabb a lista. Ha házasság után ezt mégsem tartja be valamelyik fél, akkor van válás.


Ha meg nem is beszélik meg akkor miről beszélünk? Egymás igényeinek ismerete nélkül épeszű ember nem házasodik.


Én például ha tudom, hogy az adott partnernek nincs igénye a hűségre, akkor nem kötöm össze vele az életem. (kapcsolatot sem kezdtem volna vele). Vagy ha tudom, hogy rendszeresen, sűrűn iszik (alkoholt), vagy drogozik, vagy szeret nőket verni ok nélkül...

2016. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Aranypanda válasza:
0%
Abszolút válóok! Ha a férjeddel maradsz, lényegében megölöd a második gyermekedet. Evolúciós szabály a szaporodás. Génjeid felét hagynád elveszni? Azon lehet vitatkozni, hogy harmadik, negyedik gyerek legyen-e. De másodikon nem.
2016. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem létező embert nem lehet megölni!.


Amúgy qurvára szeretheted a párodat ha ezért elhagynád...Miért egy vagy akárhány gyerektől kell függővé tenni azt, hogy szereted-e a férjed vagy nem?


Kérdező! Miért nem elég az az egy gyerek aki van, ha már van?

2016. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#19

Te is minek akadsz ki a kérdésen? Ez csak egy kérdés. Írtam én bárhol is hogy el akarok válni a férjemtől? Mert én akárhányszor végéig olvasom az irásomat sehol nem látom hogy írtam volna csak hasonlót is. Csak feltettem egy kérdést és a rá adott válaszok érdekelnek. Nem kell egyből a kérdező torkának ugrani mert kiir egy kérdést.

2016. aug. 31. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!