Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy csak engem okol emiatt a férjem?

Figyelt kérdés
Magatartászavarai vannak a gyereknek,7 éves,első osztályos. Verekszik,rugdos. Tegnap a férjem közölte,mivel 90%-ban velem van a gyerek,emiatt én vagyok a hibás,én rontottam el.Mikor mondtam neki,hogy neki is részt kellett volna vennie a gyerek nevelésében,és nem csak úgy,hogy elverem,ha rossz. Az evésével is gond van,múltkor hányásig erőltette bele az ételt. Soha nem ül le játszani vele, amikor vigyáz rá,az annyiból áll,hogy tvt néz a gyerek vagy számítógépezik.Erre ő közölte,hogy ez baromság,mert neki nincs ideje és kedve a gyerekkel foglalkozni,mert ő dolgozik.Megjegyzem,én is.De ő az én munkámat semmibe nézi,az egyetemi tanulmányaimat is,a háztartás vezetése meg semmi.És ma reggel nem érti,mi bajom van.Nem érti,hogy vérig sértett azzal,hogy szerinte csak én vagyok a hibás.na meg persze anyámék,akik elkényeztették.
2017. jan. 14. 08:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egy oltàri nagy taplo! Màr bocsànat. De a gyerek viselkedése pontosan az apai hozzàjàrulàs hiànyàt mutatja!
2017. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ha a gyerek azt látja otthon, hogyha rossz, akkor elverik, akkor úgy fog felnőni, hogy akivel van konfliktusom, annak neki kell menni, és meg kell verni. Mindketten hibásak vagytok. Ő azért, mert sose foglalkozott a gyerekkel, (ő amúgy akarta a gyereket? mert nyűgnek tűnik neki) te azért mert hagytad, hogy a gyereket leszarja, ha meg valami rosszat csinált, akkor elverje. A gyerek, pláne ilyen kicsiként, azt fogja mutatni, amit otthon lát. Ha harmonikus a szülei kapcsolata, akkor 7 évesen még nem ha rá annyira az iskolai környezete, hogy amiatt rossz legyen, szóval akkor nyugodt gyerek lesz, akin látszik, hogy úgymond aranyos, kedves, sőt már képes kisebb konfliktusokat kezelni. (Én amikor hét évesen összevesztem egy kislánnyal, akkor hazajöttem, anyukámtól kértem 70 forintot, és vettem neki egy sportszeletet, és másnap bocsánatot kértem, és még puszit is kaptam :O) Viszont ha azt látja, hogy a szülei veszekednek, ő meg kap sallert, nem egyszer, akkor azt fogja letükrözni a kis pajtásai között is.
2017. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Tulajdonképpen miért vagytok együtt?

Miért hagyod, hogy bántsa a gyereket?

Normális anya már kivágta volna ezt a mocskot.


Nem csoda, ha ilyen családban élve komoly viselkedési zavarai vannak szerencsétlen gyereknek.

Kitől tanulhatná meg, hogy kell normálisan viselkedni???

Azt látja, hogy ütik, kínozzák, és nem törődnek vele. Gyönyörű példát mutattok!

2017. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Megvédtem a gyerekemet,minden egyes alkalommal.

Együtt vagyunk,mert a lakáshitel összeköt,sajnos.Jelenleg nem tudom egyedül fenntartani kettőnket.-ugyanis a férjem közölte,ha különmegyünk,ne gondoljam,hogy egy fillért is adni fog.

NEm,nem akart gyereket.Aztán belement,hogy legyen.Azt gondoltam,mert akkor még szerettem a férjemet,hiogy meglátja a kicsit és beleszerelmesedik.Hát jó nagyot tévedtem.Sajnos a férjem 180 fokos fordulatot vett negatív irányba az elmúlt években.És természetesen ez is csak miattam van.

2017. jan. 14. 09:22
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
"Ez is csak miattam van." Na, ezt verd ki a fejedbol, mihamarabb. Minden két emberen mùlik, ez a tànc is. Mindketten hibàztatok. A férjed ugyanùgy odatette a "csontot" hogy megfoganjon ez a gyerek. Vàllalnia kell a felelosséget érte. S az nem ùgy megy, hogy érzelmi zsarolàs, anyagi kiszolgàltatottsàg. Azt a hitelt meg lehet osztani, gyerektartàst kell fizetni, stb. Ha éppen vàlàsra kerul a sor. Sajnos rengetegen sinylodnek rossz hàzassàgokban, mert koti oket a zsarolàs, vagy az anyagi fuggoség. Javaslom, probàljàtok meg helyrehozni a kapcsolatotokat, akàr pàrterapeuta segitségével is. Ha nem megy, akkor el kell vàlni. A fiad, jelenlegi megnyilvànulàsai szerint jo uton jàr, hogy kezelhetetlen kamasz, majd akàr bunozo felnott vàljon belole. Na majd akkor mondhatod joggal, hogy a Te hibàd! Kegyetlenul hangzik, de a statisztikàk igazoljàk.
2017. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.Ő az apja, tehát neki is foglalkoznia kéne vele.Amennyiben nem teszi, nincs joga felháborodni.Nem egyedül hoztad létre azt a gyereket, abban ő is igen aktívan vett részt.
2017. jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban a te hibád, hogy még mindig együtt vagy ezzel az undorító emberi hulladékkal. Mellesleg olyan nincs, hogy nem fizet, ezt nem ő dönti el, hanem a bíróság.. Hiába véded meg a fiad, minél tovább maradsz az apjával, annál visszafordíthatatlanabbak lesznek a károk, amiket a személyiségében okoz. 10 éves kora után már tehetsz bármit.. Ne várd meg, amíg teljesen tönkremegy a gyerek, szabadulj meg ettől a gusztustalan alaktól, még akkor is, ha nem könnyű.
2017. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Már egyszer eléálltam,elmondtam,mi hogy legyen,kinek mi jusson.Erre meghunyászkodott,normális volt,aztán megint minden ment a régi kerékvágásban.Most megismerkedtem egy férfival,de aztán elküldtem,mert inkább rendbe akartam a házasságom hozni.kezdetben majdnem olyan volt,mint régen,aztán most már minden olyan,mint előtte.
2017. jan. 14. 10:05
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Áruld már el, ha megvéded a fiad, akkor hogy verheti az apja rendszeresen, és hogy történhet olyan, hogy hányásig eteti?

Egyszerűen csak gyáva vagy elválni, és inkább hagyod, hogy téged rendszeresen alázzon, a gyereket fizikai és lelki terrorban tartsa. Mindketten tönkre mentek, mert anyagi megfontolásból Inkább vele maradsz.

Innentől igen, a te hibád, hogy szó nélkül nézed, ahogy belebetegszik a fiad.

2017. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem fog adni egy fillért sem? Hahaha. Milyen szerencse, hogy azt nem ő dönti el.
2017. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!