Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy csak engem okol emiatt a férjem?

Figyelt kérdés
Magatartászavarai vannak a gyereknek,7 éves,első osztályos. Verekszik,rugdos. Tegnap a férjem közölte,mivel 90%-ban velem van a gyerek,emiatt én vagyok a hibás,én rontottam el.Mikor mondtam neki,hogy neki is részt kellett volna vennie a gyerek nevelésében,és nem csak úgy,hogy elverem,ha rossz. Az evésével is gond van,múltkor hányásig erőltette bele az ételt. Soha nem ül le játszani vele, amikor vigyáz rá,az annyiból áll,hogy tvt néz a gyerek vagy számítógépezik.Erre ő közölte,hogy ez baromság,mert neki nincs ideje és kedve a gyerekkel foglalkozni,mert ő dolgozik.Megjegyzem,én is.De ő az én munkámat semmibe nézi,az egyetemi tanulmányaimat is,a háztartás vezetése meg semmi.És ma reggel nem érti,mi bajom van.Nem érti,hogy vérig sértett azzal,hogy szerinte csak én vagyok a hibás.na meg persze anyámék,akik elkényeztették.
2017. jan. 14. 08:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Együtt vagyunk,mert a lakáshitel összeköt,sajnos.Jelenleg nem tudom egyedül fenntartani kettőnket.-ugyanis a férjem közölte,ha különmegyünk,ne gondoljam,hogy egy fillért is adni fog. "


EZ nem az ö döntése, a bíróság igenis kötelezni fogja, hoyg fizessen.

2017. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
azért nem mentem még el,mert a fizumból kb 20ezer ft maradna.az meg akárhogy is számoljuk,semmire nem elég.nemhogy egy gyereket fenntartani
2017. jan. 14. 11:46
 13/18 anonim ***** válasza:
De a gyerek utàn kell fizetni, àllàsod lehet és az ingatlan kérdése is megoldhato. Csak elég bàtornak kell lenni megtenni a lépést, amikor màr nincs màs kiùt.
2017. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Bence_ ***** válasza:
100%

Gyerek a ti tükörképetek.

Feszültek, boldogtalanok vagytok igy ő is az. Ez a minta. Követi.

Ketten hoztátok ezt össze. Te azt hitted megtudod változtatni a gyerekkel ő meg hihette, hogy ha megszületik akkor békén hagyod.

2017. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"azért nem mentem még el,mert a fizumból kb 20ezer ft maradna.az meg akárhogy is számoljuk,semmire nem elég.nemhogy egy gyereket fenntartani"


A gyerekre kapod a megemelt családi pótlékot, a gyerektartást,ott van a fizetésed, és lakbért sem kell fizetni, ha az eddigi lakásban maradsz (és általában a gyerekkel ott a

maradhattok)

2017. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező! Olyan sok minden jár most az eszemben. 2 gyerkőcöm van, egy 7 éves és egy 1,5. A férjed egy gyökér, paraszt, nyomorék, fuuu nem is tudom mi. Már rég ott kellett volna hagynod. Kb 6 éve. Tönkreteszed (még jobban) a gyereked. A 14gyel egyet értek. A gyerkőc a ti (leginkább te) tükörképed, frusztrált, nem tudja elmondani az érzéseit, ezért aggresszív. Illetve apuka is megpüföli néha, így a minta is megvan. Ne hatagudj, de te hol voltál, amikor hányásig etette? Mert én biztos, hogy nem hagytam volna, és azon nyomban összecuccolok. A hitelt, meg a gyerektartást, meg a házat majd lerendezi az ügyvédem. Szerintem ideje a sarkadra állni, és anyaként viselkedni, aki anyatigrisként védi a gyerekét. Egyébként a gyerek a tietek, a férjedé is, így pont ugyanannyira tehet a viselkedéséről, mint te (pl a nem foglalkozással). Kérlek szedd össze magad. A gyereked érdeke.
2017. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem normális, de magadnak köszönheted. Most erre mit lehet mondani szerinted? Szarügy.
2017. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mindketten hibásak vagytok ami a végeredményt illeti (hogy ilyen lett a gyerek). De főleg te, amiért egy olyan férfinak szültél gyereket, aki nem akart gyereket. És te ezt tudtad nagyon jól, mégis bevállaltad. Ez lett a következménye.


Tönkre fog menni a kicsi teljesen. Menjetek vele külön. A gyerektartást meg a férjednek fizetni kell, ha tetszik ha nem. Esetleg, ha felszívódik külföldre akkor talán megússza...

2017. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!