Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 17éves lány vagyok párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves lány vagyok párom nemsoká 21 babát várunk ha feleségül vesz lehetek én a kicsi gyámja?

Figyelt kérdés
Mivel hogy párom dolgozik külön lakunk a szülöktöl el tud minket tartani a párom mivel hogy keresőképes így feleségül vehet én úgymond papirilag nagykoruvá vállok így lehetek én gyermekem gyámja?
2017. jan. 15. 06:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%

A Gyámhivatal nagyon szélsőséges eseteket kivéve engedélyezi a házasságkötést. A házasságkötéssel nagykorúvá válsz, tehát nincs szükség gyám kirendelésére. Már ha a házasságkötés a szülés előtt megtörténik. Ha viszont nem biztos,hogy a szülés - vagy kórházba kerülés - előtt össze tudtok házasodni érdemes teljes hatályú apai elismerő nyilatkozatot tenni - ahhoz viszont szükséges a szülőd hozzájárulása mert kiskorú vagy - ,mert ha nem így történik nagyon bonyolult lesz a családjogi helyzet rendezése. Mivel a gyermek után járó ellátásokat igényeltek kell mert szükségetek lesz rá már csak emiatt is rendezni kell azt,hogy a születésekor rendezett legyen a családjogi helyzete.


17 évesen ráértél volna még gyereket szülni, de ezt sokan leírták előttem. Iskolapadban lenne a helyed, mert így a későbbiekben gond lesz a munkahelykeresés. Márpedig egy keresetből gyerekkel nehéz megélni. Főleg ha több is lesz....

Irod,hogy a párod keresőképes...de ez azt is jelenti,hogy dolgozik, vagy csak képes rá?

2017. jan. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

9: Van gyereked? Mennyi idős?

Csak úgy kérdem...


Majd amikor a kérdező két év múlva itt pattog, hogy a pasija kidobta, nem tud hova menni az egy éves gyerekkel, szüleivel rossz a kapcsolata, ilyenkor kihez forduljon: majd akkor írd ide ugyanezt. Mínusz tíz fokban, lakás, étel és pénz nélkül... A gyerek ilyenkor úgy marad életben, hogy mennek anyaotthonba, vagy kiemelik a kicsit a "családból".


Nincs túlbonyolítva amit írtam. Sőt, sok dologra ki se tértem.

Csak szeretem, mikor az ostobák magabizrosságával írja le minden kis taknyos orrú kölyök, hogy ők fel tudnak nevelni egy becsúszott gyereket. Albérletben, 110 ezerből, nyolcáltalános végzettséggel, szülői támogatás nélkül.


Ha meg tévedtek, majd élősködnek az adófizetőkön.

2017. jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Nagyon gyakori ***** válasza:
23%

Így beszélni egy állapotos lánnyal... Ez itt tényleg az internet pöcegödre.

Sok boldogságot kívánok, és jó egészséget a babának, neked, és a vőlegényednek.

2017. jan. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

#12

Gyerekkórházban dolgoztam, olyan "szülőket" láttam nap mint nap, akiktől a hajad is égnek állna, majd sikoltva rohannál el. Amikor a 16 és fél éves kiscsaj előadta, hogy a "középső gyerekének" milyen hörghurutja van, akkor én is kapituláltam.


Fogadott orvos, kombinált teszt meg EDA... Jóindulatú vagy, de valami elképesztően naiv :) Pongyolában beesni a 10. gyerekkel kilógó fejével a putriból, na ez a valóság :)


Ja, ne érts félre, szerintem sem lesz minőségi ember az ilyen pároktól, de életben marad. A sokat szidott magyar gyermekvédelem ugyanis működik annyira, hogy az ilyenek ne dögöljenek éhen és ne fagyjanak meg, tehát megérik a felnőtt kort. A többi csak finomság.

2017. jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem csak néhány kérdésem lenne minden rosszindulat nélkül, komolyan kíváncsi vagyok. A baba tervezett volt? A szüleitek hogy állnak ehhez? Az abortusz opció volt? Lelkileg hogy bírjátok? Ez megpecsételi a jövődet, nem félsz?
2017. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen baromságot még egy 17 éves se kérdez, lehet korán van még ahogy valaki írta... De én neked nem ajánlanék gyereket, egy ilyen kérdés után...

Fiatalok vagytok, gondolom nem régóta vagytok együtt, 17 vagy, szóval nem is lehettek 4-5 éve... :)

Simán előfordulhat, hogy véget ér... Egyébként gondolom a srác akarta jobban, így akarna részben magához láncolni. Belőled ilyen kérdés nélkül nem nézem ki, aki meg normális 21 évesen nem fűz meg egy 17 évest, hogy szüljön neki.


Van baj, nem kicsi

2017. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen kérdés után* Bocsi már én se tudok fogalmazni...
2017. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem gyermeked születése, után elmész dolgozni(nem közmunkára gondolok).
2017. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%

tervezett volt ? hahaha persze 17 evesen gyereket terveznek nulla hatterel.

Dolgozni? hulye vagy amig a gyerekcsinalasbol jovedelem jon be minek dolgozni 3 evenkent potyogtatjak majd a kolkoket aztan abbol megeldegelnek plusz kozmunka

2017. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

13válaszoló köszönjük jókívánságodat.

Kőszönöm azoknak a válaszoloknak a válaszát aki ténylegessen megválaszolta a kétésemet.

Amugy elárulom tervezett volt a baba csak nem anyámnak akarok szülni hanem én akarom nevelni! És ehez köszönőm nem kérek kommentet!!! Akik meg ocsárolnak lenéznek e miatt hát azokat meg sajnálni tudom ne aggodjatok felnevelem a gyerekemet ha már megcsináltuk ;) Amugy az oldal nem azert van hogy a másikat ocsárold janem hogy kérezzünk majd valaszoljanak rá ...

2017. jan. 16. 08:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!