Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 17éves lány vagyok párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves lány vagyok párom nemsoká 21 babát várunk ha feleségül vesz lehetek én a kicsi gyámja?

Figyelt kérdés
Mivel hogy párom dolgozik külön lakunk a szülöktöl el tud minket tartani a párom mivel hogy keresőképes így feleségül vehet én úgymond papirilag nagykoruvá vállok így lehetek én gyermekem gyámja?
2017. jan. 15. 06:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A gyereked anyja leszel, nem a gyámja. Akkor is a szülője leszel, ha a pasid nem vesz feleségül.


Nem azért mert bántani akarlak kérdező, de ha ennyit nem tudsz magadtól 17 éves fejjel, hogy akarsz felnevelni egy gyereket? Rengeteg pénz, és hatalmas felelősség.

Ki tervez 17 évesen gyereket? Mire? A semmit leszámítva...


Végzettséged van? Munkád van? Megtakarításod van? El tudod majd tartani azt a gyereket egyedül? Ne azt nézd, hogy a pasid most veled van, hanem azt mi lesz később... Esélyes, hogy ha megunja a szaros pelenkákat és a gyerek üvöltését, szépen angolosan távozik, és a sorsotokra hagy. Egy nőnek, aki gyereket vállal, ezt is figyelembe kell vennie.

Felnőtt emberek több éves kapcsolatai-házasságai végződnek szakítással/válással az első gyerek születése után 1-2 évvel, mert nem képesek kezelni az ezzel járó változásokat, erre te egy bizonytalan tinikapcsolatba szülsz gyereket? Felelőtlen vagy!

2017. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!