Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tanacsoltok 60 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsoltok 60 eves ferfinek aki huseges volt 30 evig a felesegehez, de most kiprobalna massal is a szexet?

Figyelt kérdés
Szerintetek fölösleges vagy egyszer elunk ?
2017. jan. 17. 22:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem felesleges, mert meg fogod bánni, és csak tönkrevágja a kapcsolatotok. Próbáld megbeszélni a feleségeddel.


Ha szerencséd van, a feleséged meglepetést okozhat, sokkal több mindenre nyitott lesz mint gondolod.


Ha nem hajlandó semmire, és neki magának semmi ilyen vágya nincs, akkor nehéz döntés előtt állsz. Ilyenkor nincs jó megoldás. Elválni önmagában ezért értelmetlen, mert pár alkalom után valószínűleg megunod. Ha megcsalod, és nem derül ki, akkor mindenki nyert. Ha megcsalod és kiderül és ő olyan típus, hogy valódi trauma neki (nem csak idióta hiszti mert azt mondja a barátnője), akkor nagyon kiszúrsz azzal aki melletted volt 30 évig. Ha nem csinálsz semmit, akkor nem lesz már soha a kapcsolatotok a régi. 40f

2017. jan. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%

#8

Nem, épp ez a lényeg. Mivel tudom, hogy nem a farok másságától lesz jobb/más a szex, ezért nincs igényem mindegyikre ráülni.

2017. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Az asszony is kiprobálhatja mással?

Ha igen akkor azt tudasd az itteni közönséggel mert sok fiatal van itt aki buknak az érett nőkre.

2017. jan. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%

Én azt tanácsolom minden férfinak, aki a nászéjszakán vesztette el a szüzességét, hogy terjessze a huszonéves srácok körében, hogy az ember x év után mással is le akar feküdni, vagy kíváncsian hal meg.


Mindenkinek írd le a példád.

2017. jan. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
43%
Ez miatt nem kell férfi.
2017. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanácsolom, hogy lehetőleg rögtön egy nővérkével csalja meg, mert különben igen sza.r dolog lesz 60 évesen egyedül maradni, társaság nélkül, a gyereki által utáltan meghalni az üres panellakásban.

Így még esetleg lesz, aki rányitja az ajtót.


Ha ez megér annyit, hogy más lyukba is sikerült bedugni, akkor hajrá!

De az ilyen kíváncsiságból történt félrelépéseket a 40-es korosztály is keserűen bánni szokta, mikor nem lesz aki meleg ételt tegyen az asztalra, és kimossa a büdös zoknit.

Márpedig az a nagy helyzet, hogy 60 évesen egy férfi gyakrabban éhes, mint hogy erekciója legyen, úgyhogy érdemes megfontolni, hogy mit miért dob el.

2017. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

Mivel tudom hogy ide huszonéves lányok írnak többnyire, nektek tájékoztatásul elmondom, hogy a nem leharcolt 60 éveseknek akik nem házasságban élnek, aktívabb szexuális életük van mint nektek. Az én ismeretségi körömben legalábbis ez van.


Ha nem sikerül dűlőre jutni a feleségeddel és kiderül valami, elváltok, akkor sincs veszve minden, de tartós kapcsolatot ilyenkor már nehezen alakítanak ki az emberek. Kérdés mennyire tökéletes a házasságod. Az a vesztenivalód. Ha jó sok kalandozás után végül lesz jó tartós kapcsolatod, akkor visszagondolva jó döntésnek fogod látni. Ha nem lesz, akkor rossznak. Csak utólag derül ki, előre nem.

43F

2017. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Diavolino44 ***** válasza:
Egyszer élünk, bár most mar nehezebb dolgod lesz, mert ez mar az a kor ami tul érettnek számít, persze, függ attól mennyire vagy jo karban tartva. Lehet naiv vagyok, de mondjuk van egy 55 eves feleséged, az mar emiatt nem fog elvallni, legalábbis az en nagyanyám nem hagyta el a nagyapamat, mikor elkezdte a "csajozast" kb ilyen idős korában, es kiderült.
2017. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Almási Kitti hűségről alkotott szavai csengenek a fülemben: hogy az emelt ki bennünket, embereket az állatvilágból, hogy képesek vagyunk uralkodni az ösztöneinken.

Az ember élete során sok mindenre érez késztetést. Én például sokszor nagyon szívesen behúznék egyet a főnökömnek, de tisztában vagyok vele, hogy ez olyan következményekkel járna, amiket nem szeretnék viselni.

Így vagyok a párkapcsolati hűség kérdéskörével is. Igen, éreztem már késztetést arra, hogy mással szexeljek a páromon kívül. De ez megmaradt fantázia szintjén és utólag azt mondom: nagyon jó döntés volt.

Mert ha engedtem volna az ösztöneimnek, akkor azzal visszaéltem volna a párom bizalmával. Mert akkor hiába voltam hűséges és erkölcsös X évig, egyetlen tettel lenulláztam volna.

Én voltam olyan helyzetben (előző párkapcsolatomban), amikor egy nagyon rossz kapcsolatban minden lehetőség adott volt arra, hogy megcsaljam az akkori párom és egy hajszál választott el tőle. Senki nem tudta volna meg.


Azóta eltelt jópár év (évtized) és utólag is büszke vagyok rá, hogy akkor, ott nemet tudtam mondani. Ha belementem volna, akkor lett volna egy múló élvezet, amihez sok negatívum is társult volna, egy nagy adag bűntudat mindenképpen. Így viszont csak pozitív érzéseim vannak utólag.

2017. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
31%

Beleolvastam a válaszokba, és miyl meglepő, hogy le lett hülyézve a kérdező.Bezzeg ha nő lenne, akkor támogatnák, mert uyge jogos igény lnne egy 60 éves nő részéről a kevésbé potens férje mellől kifelé kefélni....(ahogy ezt egyéb kérdések alatt sokkal fiatalabb nők esetében ezt megtudhattuk...)

A kérdezőnek meg, simán kipróbálhatod, ám arra mindenképp figyelj, hogy a házasságot ne tegye tönkre, mert valóban nem ér annyit egy dugás. Ezért javaslom a kvázást egy-két alkalommal.

2017. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!