Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet ez válóok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez válóok?

Figyelt kérdés
17 éve élek házasságban a feleségemmel, de a szexuális életünk kimerül havi egy alkalomban. Nekem ez mindig is kevés volt, de ő azt mondta hogy neki még szinte ez is sok, és csak miattam teszi meg. Jelenleg emiatt már egy depressziós és pesszimista emberré váltam, de otthon próbálom mindezt nem érzékeltetni, segítek neki mindenben. Viszont a belső feszültség már-már elviselhetetlen, egy ideje már az oldalam is fáj. Az lenne a kérdésem, hogy ez lehet-e válóok, vagy sokan élnek így még rajtam kívül?

2018. szept. 19. 19:50
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem engedte, ilyen egyszerű. A fürdőszobát is kulcsra zárta. Öltözködni is zárt ajtók mögött. A szex csak sötétben, takaró alatt, ruhában(!). Erre még rátett egy nagyfokú asszexualitást, érzelmi ridegséget. Ő egy biológiai fegyver.
2018. szept. 20. 13:39
 22/29 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt elfelejtettem mondani, hogy gyerek után is 52kg, tökéletes vonalakkal. Megfordulnak utána a férfiak, a munkahelyén is próbáltak már neki udvarolni. Szóval még a külseje miatt sem kellene neki szégyenkezni, napi szinten sportol.
2018. szept. 20. 13:42
 23/29 anonim ***** válasza:
Neki sem ártana egy pszichológus...
2018. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő teljesen összhangban él önmagával. Ezt mondja.
2018. szept. 20. 14:15
 25/29 anonim ***** válasza:
76%
Szeretőt tart.. Te meg őt tartod el,és ezért néha hagyja magát..
2018. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is valami nem koser.

Lehet van vkije

2018. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
54%

Hazadsag eletre szolo szovetseg joban rosszban

Nen udvarolsz nincs szex ha valamit akarsz dolgozz meg erte

Szeretted elvetted igeretet tettel most meg okot keresel arra kilepj es menj nemi szerved utan....

2018. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Andi80018 ***** válasza:
54%
Tuti van palija a feleségednek, te meg egy férfiatlan papucs vagy, egy lúzer. Már ne is haragudj. Ilyen ember még akkor se kéne, ha Angelov teste lenne. Szedd össze magad és válj el, különben tényleg mehetsz a föld alá. Egyszerűen szánalmas vagy. Már rég kib..sztam volna az a nőt a helyedben.
2018. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy a kedves kérdező negyven feletti,diplomás,jó egzisztenciákkal bíró férfi lenne,ilyen stílussal.Csak élvezi hogy körbe zsongják a puncik.
2018. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!