Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez válóok lenne neked?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez válóok lenne neked?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, aki többször lefeküdt egy nős pasival. Majd megismert egy másik srácot, összejöttek, és összeházasodtak. A nős férfivel történt viszonyt nem mesélte el a barátjának (mostmár a férje), de pár ismerős tud róla. A két pasi azóta jó barát lett, ott volt az esküvőn is a családjával. Te mit reagálnál a férj helyében, ha ez kiderülne? És kiderülhet, mivel páran tudják. Zavarna, hogy végülis a szemedbe hazudtak, vagy mivel előtted történt a dolog nem érdekelne?
2018. jún. 11. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha letagadták a dolgot, természetesen válóok lenne nálam.
2018. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Undorító egy nő, mert a férfi akarhat bármit, mindig a nő dönt, hogy lesz-e szex vagy sem. Válóok.
2018. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Letagadni nem tagadták le, mivel fel sem merült senkiben, hogy volt köztük valami, így nem is kérdeztek rá nyilván. De nem mondta el a lány.
2018. jún. 11. 19:30
 4/15 A kérdező kommentje:
Mármint nem mondta el magától.
2018. jún. 11. 19:30
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

ööö, lehet félreértettem a sztorit de...


miért lenne válóok? azelött kavart a nös pasival, mielött a sráccal (aki a férje lett) megismerkedett. nem?


senkinek semmi köze a párja multjához. ha akarja elmeséli, ha akarja nem. ez nem válóok.

2018. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, hogy elválnék-e,nem hiszem. Annyi biztos, hogy megrendülne a bizalmam. Ugyanis, ha ezt eltitkolta előlem a házastársam, az azt jelenti, hogy a szemembe hazudott. Mert én olyan ember vagyok aki szeret tisztában lenni a párja múltjával, tehát rákérdezek ilyen jellegű dolgokra. És olyannal nem jövök össze akinek ezt titkolni kell, nem akarja elmondani. Ha már megcsalt valakit, vagy házas emberrel kezdett, az pl nálam kizáró ok egy kapcsolat kezdetéhez. Számomra ezek undorító dolgok.


De mivel adott esetben a baj lényegében már megtörtént (eltitkolta, én meg, mivel nem tudtam, ezért kapcsolatot kezdtem vele, megszerettem, házasságot kötöttem vele) , nem hiszem, hogy ezért konkrétan elválnék, mert akárhogy nézzük, mégiscsak régi sztori, de az biztos, hogy a bizalmam eléggé elveszne. Hisz ha erről hazudott, hazudhat másról is. Ha pl engem megcsalt volna azzal a házas emberrel, akkor egyértelműen válnék.

2018. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5-ös, igen csak úgy lóg együtt a két pasi, hogy az egyik nem tud róla, hogy a feleségét a másik (barátnak gondolt pasi) masszírozgatta.
2018. jún. 11. 20:01
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

"Undorító egy nő, mert a férfi akarhat bármit, mindig a nő dönt, hogy lesz-e szex vagy sem. Válóok.

"


Már bocsika, de a pasi volt házas. Az ő sara.

2018. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Válóoknak nyilván nem válóok, de ha valaki sunyul, az sosem jó jel. Inkább tőled tudja meg, mint mástól!
2018. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
2. Igénytelen, magàra semmit nem adó, tartàs nélküli ember kezd kapcsolatban élő/ hàzas emberrel. De ettől függetlenül a foglalt félnek kéne hűségesnek lenni. Ìgy aztàn elsősorban itt a hàzas fél ( férfi) az undorító. A nő meg szànalmas...
2018. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!