Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számítana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés

Mai leghülyébb elméleti kérdés.


A párom azt mondta, hogy ha lenne olyan szexuális igényem, amit ő nem tud kielégíteni (például szeretném nővel kipróbálni, ilyesmi) akkor részéről oké, kipróbálhatom.


Természetesen soha nem tennék ilyet, fejbe is vágtam a sálammal, hogy "nóóórmális vagy, Maaargit?"


De ha tegyük fel megteszem, és ő tud róla és nem bánja, de engem utána mardos a lelkiismeret hogy mással voltam, az végül is megcsalásnak számít vagy nem?


2019. szept. 4. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem tud róla es nem bánja, az nem megcsalás.

Ha nem tud róla/ nem szeretné, sz már igen.

2019. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
* bocs, szóval ha tud róla ( az első)
2019. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is ugyan ezt mondta ezt a "próbáld ki csajjal nyugodtan", de nekem is megcsalás érzése lenne, pedig elm nem az
2019. szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Megcsalásnak számit,ha tud róla ha nem.
2019. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Csajjal nem megcsalás, főleg, ha a pasi is ott van. De ezeket a szabályokat előre le kell fektetni.
2019. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 2 ember megegyezésétől függ hogy megcsalas-e.

Van akinek az van akinek nem.

Technikailag az de valahol mégsem:D

2019. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelmű hogy ez is megcsalás. Ezt biszex lányként mondom.
2019. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szóval: marhára izgatnak a nők és a pasid észrevette. Volt biszex barátnőm, megengedtem neki hogy csajozzon, ő mégis titokban csinálta. (gondolom félt hogy megkúrom a csaját)
2019. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Diazepam ***** válasza:
Megcsalás - csalás. Ebben nincs semmi csalás, tud róla, nem ellenzi. Mondjuk nekem nem kéne ilyen pasi, akit ennyire nem érdekel hogy mi történik velem.
2019. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Még az se számít, hogy miben egyeztek meg. Lehet, most ezt mondja, aztán ki tudja, ha valami konfliktus lesz köztetek, hogyan áll hozzá. Tapasztalat....



Volt egy barátnőm. Legjobb barátnő. Már akkor voltak köztünk dolgok, mikor még egyikünknek sem volt senkije.

Mikor összejöttem az exemmel, ezt elmeséltem neki.

De mivel megszakadt a csajjal a kapcsolat, nem nagyon volt jelentősége. Évekkel később előkerült. Exemet sose zavarta. Sőt, volt, hogy a szeme láttára volt 1-2 dolog (nem komoly, csak csók meg simogatás), még tetszett is neki. De ezek így idővel elmaradtak.


A kapcsolatunk sok év után az exemmel eléggé megromlott, és akkor egyszer, mikor barátnőm ott volt nálunk, feküdtünk a kanapén (SEMMI NEM VOLT), ex hazajott, jelenetet rendezett, hogy akkor lehet átmenni a csajhoz folytatni a leszbi partit, mert én itt élvezkedek egy nővel, míg ő dolgozik....


Ezután nem sokkal mondjuk szét is mentünk (nem emiatt, de akkor már nagyon sok konfliktus volt köztünk.)

2019. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!