Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi ez a hülyeség, hogy ha te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség, hogy ha te vagy egy gerinctelen féreg, azért a párod a hibás?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, itt az oldalon láttam többször ezt a hülyeséget. Hogy aki félrelép az a párjára mutogat, hogy ő tehet róla. Lehet, hogy nem adott meg mindent, de senki sem tartott fegyvert a fejedhez, hogy félrekurj, mint egy rohadt féreg. Simán lehetett volna szakítani/válni, ha annyira szar, ehelyett lementél egy gerinctelen féregbe. Mégis kinek köszönhetnéd ezt, ha nem saját magadnak? A döntés mindig a megcsaló kezében van... Nem értem, minek kell tolni még ebben is az áldozathibáztatást és takonyban bugyborékolva bőgni, hogy milyen szar volt neked, amiért másban kötöttél ki/más kötött ki benned "teljesen véletlen"... Komolyan ennyire trágyák az emberek?
2019. dec. 29. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem trágyaság kérdése. Az igen ha a másikat hibáztatod, minden kapcsolatban ketten vannak, így minden hiba oka fele-fele arányban oszlik el.
2019. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

A 76%-os megkattant.

Vegyél már be valami gyógyszert vagy menj el egy agyturkászhoz, hogy segítsen túljutni a problémákon. Szörnyen agresszív vagy.

2019. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Exfeleségem szerint is én voltam a hibás hogy ő megcsalt engem :)


Tudod a legjobb védekezés a támadás, az emberek 99% a él is ezzel.


Nincs gondom azzal ha azt mondja hogy ebben mindketten hibásak vagyunk. Mert igen én sem vagyok hibátlan. De a saját gerinctelenséget teljes mértékben másra hárítani pofátlanság.

2019. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1: te szerencsétlen, akkor sem az a megoldás, hogy megcsalod, hanem hogy otthagyod. Ez mindenkinek a saját szegénységi bizonyítványa, nem a párjáé. Arról két ember tehet, ha egy kapcsolat elromlik, de arról, hogy valaki ilyen trágya módon vet neki véget, csak az az egyik nyomorék féreg tehet. Senki mást nem okolhat, mint mondtam, megvolt a lehetősége kilépni tisztességesen, de nem tette. Hiába mutogat másra, attól még egy undorító szutyok, függetlenül attól, hogy milyen az, akivel tette.
2019. dec. 29. 10:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki annyira szar, hogy szegény, ártatlan kis cukorbogyót egy rohadt ganévá változtatja, miért nem egyszerűbb otthagyni? Minek kell a langyos fosban ülni még vele és a pofájába hazudni ezzel is fenntartva a kapcsolatot még tovább? Nem azért, mert annyira ártatlan vagy annyira áldozat. Egyszerűen csak egy féreg
2019. dec. 29. 10:45
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Ez nem hülyeség, ez a normális. Mégis kilenne a hibás ha nem a megcsalt fél ? Meg kellett volna adni mindent és akkor nem lett volna megcsalás! Nehogy már a megcsaló legyen elhordva mindennek. Kezeltessed magadat.
2019. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, inkább azon merengj el picit, így új év előtt, hogy mitől ez a mérhetetlen düh benned.

Az emberek millió félék, a hűtlenségek is, a házasságok is, akik együtt maradnak(a megcsalás után) vagy szétmennek, ők is.

2019. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egyszerűbb mást hibáztatni, mint a hibáinkat felvállalni.
2019. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 Amikor a férjem már nem igazán adott meg nekem semmit, amire szükségem volt (szex, intimitás, érzelmek), én próbáltam megjavítani a kapcsolatot, próbáltam beszélni a problémákról, sőt, rábeszélni párterápiára. Nem működött, elváltam. A válás után kb fél évvel kezdtem randizni. Annyi idő kellett, hogy akklimatizálódjak. Megcsalni? Eszembe sem jutott.


A megcsalás akkor is gerinctelen, ha a másik fél valóban elzárja magát tőled. Válj el és ismerkedhetsz szabad emberként.

2019. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Az élet nem fekete vagy fehér. Általában az emberek nem teljesen rosszak, gonoszak vagy nem angyalok. A legtöbb ember vegyesen jó illetve rossz.

Nekem is feltűnt, miért ez a mérhetetlen düh benned?

Te egy boldog ember vagy? Szerintem nem. Egy magával rendben lévő ember nem ostorozza ennyire kevésbé tökéletes embertársait. Engem például hidegen hagy, hogy a szomszéd egyedülálló férfihoz egy házas nő járkál egész nyiltan. Az Ő dolguk! Nem tudod magad mással elfoglalni. Az a sok gyűlölet ami benned van még az egészségedre is káros lehet.

2019. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!