Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanád a párodnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanád a párodnak az alábbiakat?

Figyelt kérdés

Alaphelyzet: több mint 8 éves a párkapcsolat, 4 éve együtt is éltek, az egyikőtök családjával. Szereted a másikat, vele tervezed a jövőt, eljegyeztétek egymást. Mit tennétek az alábbi két pont alapján?

1. Kiderül, hogy megcsalt másfél éve az egyik legjobb barátoddal, aktus nem, de orál volt. Egyszeri alkalommal történt és nagyon megbánta, szégyelli is magát.

2. Az 1. Pont, kiegészítve, hogy egy hónapja az elköltözésen is gondolkodott a bizonytalansága miatt, plusz rájössz arra is, hogy másoknak a messengeres megkereséseire is válaszolt, de elvileg nem találkozott senkivel.

3. A 2. pont, kiegészítve, hogy amikor rájöttél a dolgokra, teljesen kibeszéltétek a problémákat és tudod, hogy jobb ezeknél a cselekedeteknél, valamint szereted is őt.


Kérlek írjátok meg a veleményeiteket, akár saját tapasztalatotokat is a témában. Arra vagyok kíváncsi, hogy más hogyan látja vagy kezelte a hasonló problémát. Sokat tudnék írni persze az érzéseimről, de érdekel független emberek véleménye is.

Köszönöm!



2020. júl. 8. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Mindig csak egy alkalmat vallanak be, nehogy bevedd.Először legyen őszinte, aztán utána kiderül a folytatás.
2020. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Hadd foglaljam össze: folyamatosan hazudik, te meg sajnálod. Én már az 1. pont után szakítottam volna végleg. De a stílusodból ítélve te meg fogsz bocsájtani, mert inkább megalázkodsz egy hazudós, hűtlenkedő patkánynak, mint sem egyedül légy.
2020. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
NEM!
2020. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem mindenki van vele így, de nekem személy szerint, ezek után nem lenne gusztusom a másikhoz, és soha többet nem tudnék benne megbízni. Most persze vannak akik meg tudják beszélni, ilyenre is akad jó pár példa. De kérdésedre válaszolva, én nem tudnám megbocsátani amit csinált.
2020. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
5%

Amikor ilyet látok, mint ez a kérdés, és ezek a válaszok, mindig eszembe jut a Házasságtőrő asszony esete a farizeusokkal.Ezért én erre a csapdába nem lépek.


A válaszom:


Az vesse itt a gyakorin az első követ a kérdezőre és történetére, aki sosem követett el semmit.


Tedd rendbe az életedet kérdező, és kérd a bocsánatát az illető lánynak.


Ennyi a tanácsom neked.

2020. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
1-4 Kivétel nélkül belegyalogoltak a csapdába.
2020. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
5%

5+6 A házasságtörő asszonyt nyugodtan fel lehet cserélni egy férfivel


János Evangyélioma 8. rész


1.

Jézus pedig elméne az Olajfák hegyére.

2.

Jó reggel azonban ismét ott vala a templomban, és az egész nép hozzá méne; és leülvén, tanítja vala őket.

3.

Az írástudók és a farizeusok pedig egy asszonyt vivének hozzá, a kit házasságtörésen kaptak vala, és a középre állítván azt,

4.

Mondának néki: Mester, ez az asszony tetten kapatott, mint házasságtörő.

5.

A törvényben pedig megparancsolta nékünk Mózes, hogy az ilyenek köveztessenek meg: te azért mit mondasz?

6.

Ezt pedig azért mondák, hogy megkísértsék őt, hogy legyen őt mivel vádolniok. Jézus pedig lehajolván, az ujjával ír vala a földre.

7.

De mikor szorgalmazva kérdezék őt, felegyenesedve monda nékik: A ki közületek nem bűnös, az vesse rá először a követ.

8.

És újra lehajolván, írt vala a földre.

9.

Azok pedig ezt hallván és a lelkiismeret által vádoltatván, egymásután kimenének a vénektől kezdve mind az utolsóig; és egyedül Jézus maradt vala és az asszony a középen állva.

10.

Mikor pedig Jézus felegyenesedék és senkit sem láta az asszonyon kívül, monda néki: Asszony, hol vannak azok a te vádlóid? Senki sem kárhoztatott-é téged?

11.

Az pedig monda: Senki, Uram! Jézus pedig monda néki: Én sem kárhoztatlak: eredj el és többé ne vétkezzél!

2020. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Elég volt elolvasnom a kategória nevét ahhoz, hogy rávágjam, bocsájtsa meg a halál:D
2020. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%

Jaj, istenem, egyesek annyira meg vannak veszve, hogy milyen kikúrt nehéz hűségesnek lenni és az vesse rájuk az első követ, aki még nem hibázott. Ez egy döntés, nem hiba, nem baki, nem baleset. Ha egy féreg voltál, vállald teljes mellszélességgel, kérlek és legalább ne akard nemes vagy ártatlan tettnek felvázolni, mert nem az. :D Én sosem csaltam meg senkit. Attól is szarul éreztem magam, ha belegondoltam, hogy hogyan tenném és milyen lenne.


Nem vagyok szent, de ebben kifejezetten makulátlannak és tisztának érzem magam. Úgyhogy úgy gondolom, elvárhatom a teljeskörű hűséget és zokszó nélkül kiba szhatom azt, aki a felsoroltak közül bármelyiket megcsinálja velem. Kevés dologban vagyok szigorú, de ez az. Ebben nem kötök alkut. Azonnal repül az illető, akármennyire is szerettem. Ezzel végleg elvágja magát. És igen, mindent megteszek és minden lehetőséget megadok, hogy elébe menjek ennek. Nem vagyok az, aki nem hallgatja meg a másikat vagy homokba dugja a fejét. Elvárom, hogy ilyen feltételek mellett a másik ne szarjon oda, ahonnan evett.

2020. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

9 Még mielőtt nagyon belelovalod magad, akkor csak csendesen suttogom: hogy egy férfi tette ezt egy nővel és annak barátnőjével. Úgy hogy most már puffoghatsz tovább:D


Szóval ne reménykedj, nem nő tette ezt, hanem egy férfi:D

2020. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!