Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szűz barátnőm azt szeretné,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz barátnőm azt szeretné, hogy a barátom vehesse el a szüzességét. Ti megtennétek ezt a legjobb barátnőtökért?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 15:04
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
50%
Miért, mi a baja a hármasozással?
2020. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, te mit szólnál ahhoz, ha kiárusítana téged a pasid egyik nyomi szűz haverjának, mert, veled akarja törleszteni, hogy segített a haver?

És akkor mi van?

Nem tárgyiasíthatsz egy embert, ez egy gusztustalan gondolatmenet.

Amúgy meg jó nagy szerencsétlen a barátnőd, szerezzen magának pasit. Hogy lehet valaki ennyire béna, hogy más pasijára akar ráakaszkodni?

Ha hármasozni akarnátok vagy nyitott kapcsolat címén lenne szó, hogy a pasi szexel a barátnőddel az oké, de ez gusztustalan. Ez nem valami üzlet. Égjen csak a bőr a barátnőd képéről, hogy ilyet meg kérni és neked is, hogy megfontolod.

2020. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Neked baromi alacsony önbecslésed meg tartásod lehet, hogy csak úgy "kölcsönadnád" a barátodat a barátnődnek, vagy csak nem fogod fel a helyzet súlyosságát. A barátnőd sem kutya, hát milyen túrná szét egy barátja kapcsolatát egy kis szexért, de ha te meg vagy olyan bolond, hogy bele is menj, mert "jössz neki eggyel", akkor hajrá.
2020. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
*milyen ember
2020. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem jó fej vagy. Én adnék egy ilyen barátnőt. Igaz, nekem a megcsalás sem feltétlen megcsalás, nem veszem ezt annyira komolyan mint itt szokás.
2020. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
92%

Ja, mennyire onzoseg lenne, ha megfosztanad ot a jotol. XD


Nagyon buta tetszik lenni... de a ferfiak szeretik az ilyet.

2020. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
92%
Tudja , hogy a barátódnak kicsi vékony pálcája van , így kimaradni a görcsös égő szúró fájdalom. A mai tiniknek tényleg nincs szégyen érzete .. :_D
2020. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
91%
Vagy ennyire hülyék vagytok mindannyian vagy simán csak szórakozásból tetted fel a kérdést. Más opció nincs.
2020. okt. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
5%

Lehet lepontozni..

Szerintem ha a fiúd belemegy...

Igenis ennyit megtehet a kedvedért, meg a barátnőd kedvéért. (nem mellesleg egy férfinak nagyon jót tesz időnként egy új pun.i)

2020. okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
92%

29! Ne keverjük már a férfiakat a kanos kis tinikkel vagy az ösztönlényekkel, akik simán csak evolúciós zsákutcák és mentségként használják a megcsalásra azt, hogy "férfi vagyok, nekem ez jár."


A 20-as évek elején még oké, ha mindenkiben megforgatod, de egy idő után nem árt ha emberként viselkedsz és nem kangörcsös kutyaként.

2020. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!