Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szűz barátnőm azt szeretné,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz barátnőm azt szeretné, hogy a barátom vehesse el a szüzességét. Ti megtennétek ezt a legjobb barátnőtökért?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 15:04
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
83%
Ne haragudj, de te normális vagy? Aki szereti a párját, annak felháborító maga a feltételezés is. Ezért kaptál ám ilyen válaszokat.
2020. okt. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez az értem megteheti dolog hányinger. Nagyon szeretem a párom, de ha azt mondaná, hogy feküdjek már le a szüzike haverjával aki nem ok nélkül szűz, mert hálás neki és én vagyok a jutalom.. Ott sürgősen elgondolkodnék rajta, hogy eddig sem volt okés neki valami fejben, vagy ez újkeletű dolog.

Bár gondolom a gyakoris kandúrok úgy értelmezik a szitut, hogy a pasi lefeküdhetne a nője 10/10-es barátnőjével, aztán utána hármasban nyomhatnák. Mekkora álom.

2020. okt. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Milyen barátnö az akinek ilyen kérése van...Lehet a barátod jobban tetszik neki, s a végén majd hoppon maradsz...Hogy tudnál vele késöbb lefeküdni amikor baráti alapon kölcsön adtad? A gondolat állandóan elötted lesz, hogy más is megmászta a nödet....
2020. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%
Ha szó szerint vesszük a barátnő szót, csak barátság és semmi egyéb, akkor miért ne segítenék? Ha viszont a barátnő kifejezés egy szerelmi, szexuális kapcsolatot takar, akkor ez a kérdés egy fölösleges, buta kérdés, természetesen mindenki nemmel válaszol rá.
2020. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
34 szerintem te félreértelmezted a kérdést.
2020. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 hszilard76 válasza:
8%
Mindenképpen engedd meg. Fontos tanulni az ifjúkori hibákból.
2020. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nagyon nem tenne jót se a barátságotoknak, se a kapcsolatodnak. Lenne ennél sokkal jobb ötletem, amit javasolhatnál neki. Szerintem nagyon jól járna, ha egy szűztelenítésben már gyakorlott, figyelmes, türelmes pasival vesztené el, akit Te ajánlhatnál neki. Tudok ilyet javasolni, ha érdekel :-)
2020. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
25%

Ha a barátnőd ezt kérdezi, akkor már megtette... Nem tudom, minek folytatná veled?

Ha meg nem tette meg, akkor vagy hülye vagy nem szeret. Egy a lênyeg: most kell kitenni a szűrét egy ilyen mondat utàn!

2020. okt. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem írass ki a témára hatósági népszavazást!

Vagy nemzeti konzultációt.

2020. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 Laylah ***** válasza:
100%
Ez a csaj el akarja venni a pasidat, csak szólok.
2020. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!