Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez nektek megcsalásnak szamíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek megcsalásnak szamítana (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Bő 1 éve vagyok együtt barátnőmmel, eddig a kapcsolatunk alatt még csak nem is beszélgettem 1 nővel sem, csak amikor kénytelen voltam vagy a munkám miatt, vagy baráti társaságban, nemhogy komolyabb dolgot, de most sajnos volt egy kényes eset.

Az utóbbi időben sajnos igencsak ellaposodott a kapcsolatunk, eléggé elhanyagol, már több mint 1 hónapja szex sem volt, alig csókolózunk, fel is róttam már ezt neki, de mindig kimagyarázza, hogy most ezért, azért, bla-bla...

Strand Feszten voltunk barátokkal, elég túlzó módon beitaloztam és az este folyamán láttam egy elég vonzó lányt, akihez odamentem táncolni és ő is vevő volt rá.

Aztán már egyre jobban összesimultunk, megcsókoltam a nyakát kétszer is, de aztán hirtelen eszembe jutott, hogy ez nem helyes és szó nélkül otthagytam. Szóval sem rendes csók, sem további dolog nem volt, a nevét sem kérdeztem meg.

Eléggé lelkiismeret furdalásom van, mert nem gondoltam volna magamról, hogy valaha ilyet fogok tenni, de egyszerűen úgy éreztem abban a hirtelen felindulásban, hogy szükségem van egy kis intimitásra...


29F


2021. aug. 30. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mindig azt tekintsd alapnak, hogy amit egy férfivel nem tennél meg, az nincs rendben. Nyilván ez nem ugyanaz, mint egy dugás, de attól még érdemes magadba szállni, különben legközelebb dugás lesz. Magát az ellaposodott kapcsolatot meg vagy meg kell oldani, vagy megszakítani. Mentségnek nem mentség.
2021. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
29 évesen hány évet akarsz még egy olyan kapcsolatra pocsékolni, amiben nem vagy boldog és megbeszélni sem tudjátok a problémákat? Csak kérdezem...
2021. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném sokáig húzni már, hamarosan szakítás lesz én is tudom, csak amúgy mint embert túlságosan megszerettem és ezért nem tudtam még egyelőre rászánni magam.
2021. aug. 30. 17:47
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
A a csaj a buliban még akár lehetett volna a következő esélyed is a boldogságra. Így nem lett.
2021. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 harebell ***** válasza:
88%

Nem megcsalás - sőt, pont ez a példa arra, hogy a megcsalás nem "csak úgy" megtörténik, hanem egyik dolog vezet a másikhoz, és még ittasan is észbe lehet kapni idejében.


Viszont attól, hogy én nem tekintem megcsalásnak, attól még egyértelműen jelzi, hogy valami hiányzik a kapcsolatodból (ezt persze eddig is tudtad). Ne halogasd tovább a dolgot, vagy vegyétek komolyan a problémát és beszéljétek meg, hogyan tovább, vagy szakíts.

2021. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

#4 A csaj buliban 0 ismeretsèg utàn hagyta, hogy a sràc a nyakàt csokolgassa. Az ilyenek max egy èjszakàs boldogsàgok 😅


Kèrdező ha màr làtod, hogy ennek a kapcsolatnak annyi, akkor mièrt húzod az időt? Nehèz, de a szakítàs nèha jót tesz. Ès ez màr erősen surolja a megcsalàs hatàràt (èn màr annak is vennèm) szoval az utolsó lökès is megvan

2021. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Kérdezd meg magadtól, hogy ha a barátnőd csinált volna ilyet, akkor neked az hogy esne.


De mivel bűntudatod van, tudod, hogy nem volt helyes te is, függetlenül attól, ki érzi megcsalásnak és ki nem.

2021. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem volt helyes és nekem is nagyon rosszul esne fordított esetben…

Csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

2021. aug. 30. 20:33
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Én azt mondom jól tetted, és hülye voltál hogy nem mentél tovább.

Ma nem lenne a barátnőd és boldog kapcsolatban lennél

2021. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!