Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elítélendő, ha egy nem függetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha egy nem független férfi interneten chatel, beszélget egy nővel?

Figyelt kérdés
Baráti hangvételű ismerkedés. Nem a szex a téma.

2021. nov. 6. 23:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%
Nekem belefer.
2021. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem!
2021. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem ítélhető el csak ezért, bár a viszonyok pont így indulnak, először csak baráti alapon, utána egyre intimebb dolgok kerülnek sorra. Nem mindig de elég gyakran.
2021. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem vagy független, SEMMILYEN más nővel nem beszélhetsz soha, sehol, semmilyen körülmények között, csak a csajoddal!
2021. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem fér bele.
2021. nov. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2021. nov. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Vagyis nem fér bele.
2021. nov. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%
Végülis nem, de én kidobnék miatta bárkit
2021. nov. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
Ja, idősebb portás néni meselte: 20 évvel fiatalabb dolgozó ebéd szünetben oda szokott menni hozzá. Olyan, hogy telik a nap? Esetleg morgott kicsit valamelyik kollegara, ilyesmik. Aztán egyszer azt mondta a dolgozo:Nem megy többet oda beszélni. Miért? Mert a barátnője haragszik érte. Más nőnemű egyedekkel nem szabad beszélni ha kapcsolata van.Nade honnan tudja? Hát mert kapcsolatban mindent el kell mondani. Őszinte leszek jót mosolyogtam a sztorin. Lassan az lesz nálunk fordítva mint az arab világban. Ott a nőket korlátozzák, nálunk meg a nők a férfiakat.
2021. nov. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Azokat az embereket sosem értettem, akik maguktól ismerkednek ellenkező neműekkel a párjuk mellett. Ha baráti társaságban közvetlen vagy "ha már ott vagyok" alapon jóban van egy kollégával, évfolyamtárssal, az még csak-csak, az is oké, ha meglevő barátságokat ápol vagy a párjával együtt szerez barátokat. De ez a foglaltan irkálok random embereknek, mert ennyire unatkozom a kapcsolatomban és ennyire kell más ellenkező nemű társasága... Ez nevetséges a szememben
2021. nov. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!