Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elítélendő, ha egy nem függetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha egy nem független férfi interneten chatel, beszélget egy nővel?

Figyelt kérdés
Baráti hangvételű ismerkedés. Nem a szex a téma.

2021. nov. 6. 23:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
48%
Ez teljesen belefér
2021. nov. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy igen.

A kapcsolat alapja a bizalom.

Ha nincs okod a félelemre, akkor nem is kell tartani, főleg egy ártatlan beszélgetéstől.

Én is beszélgettem már a barátnőm mellett (a tudtával), de eszembe nem jutott átlépni egy határt.

2021. nov. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
66%

A random idegeneknek írkálás internetes felületen nem fér bele.

Viszont ha face to face lesznek joban valami közössegi esemény, hobbi vagy adott élethelyzet miatt, akkor az nekem rendben van. Illetve ha már korábban is barátok voltak, együtt ismertük meg vagy munkahely és hasonlók. Nem normális valakinek tiltani az ellenkező neműekkel való beszélgetést/barátkozást. Persze van egy határ, mint mindenben, de ha azt valaki átlépi, úgyis észrevehető. Viszont aki annyira betegesen bekorlátozó, annak nem sokáig lesz kapcsolata. Vagy legalábbis boldog nem.

2021. nov. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%

Barátom azt mondja nincs ffi es nő kozott baratsag. Ergo ha nekem ffi ir àllitsam le mert mind d.gni akar ő ismeri őket.

Vagy talonba akar.



Szoval ha ő nőknek irogat az nem ok nelkul törtenik.

Ezért nekem nem fér bele.

2021. nov. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha valami konkrét témában akadtak össze, és úgy maradt beszélgetés, amiről a párja is tud, akkor rendben van. De ha csak direkt beszélgetés céljából kezdeményez chatelést, ráadásul a párja tudta nélkül, akkor elítélendő.
2021. nov. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
70%
Én házas vagyok, és itt is ezt csinálom már évek óta. Néha találka. Mivel full lapos, szenvedély mentes az egész, nem fogok bele rohadni.
2021. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nekem a volt élettársam ezt csinálta. Minden női ismerős új fotóját lájkolta, és írt is a kép alá:"gyönyörű vagy, csodaszép vagy, stb" ezt előttem is siman csinálta. Azt mondta, így kapcsolódik ki.Aztán már írt is nekik, nyomult. Az űzenetekben is tette a szépet. Volt olyan kolleganője aki elküldte a fenébe. Persze még ő volt féltékeny ok nélkül rám. Már évekkel ezelőtt megnősült, gyereke van, és ugyanezt csinálja. Közös ismerős panaszkodik, hogy szivecskézi a fotókat, és szépeket ír neki udvarol. Van aki soha nem változik meg. Szerinte ez így normális. Szerintem ez nagyon durva és gáz.
2021. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ne keverjük a két végletet.Amit 17-es válaszoló írt, hogy a pasi nyomul, szemtelenül minden nőre. Van a másik amikor még köszönni sem engedi a női partner mondjuk egy volt osztálytársnőnek az Inter spárban. A kettő között kellene megtalálni a közép utat. Sok férfi éppen a túl korlátozottság miatt csal. Ilyenkor egyfajta Anya gyerek mentalitás is jellemzi a kapcsolatot. Ezek a pasik ha egy kicsit lazábbnak érzik a pórázt viselkednek úgy mint a gyerekek. "Összefutottam egy nő ismerőssel, beszélgettünk a parkolóban. Hú, csak "Anya" meg ne tudja". Ez aztán a napi adrenalin bomba!
2021. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Egy éve váratlanul rám írt egy kollegám. Tök jókat leveleztünk kb másfél hónapig, a mindennapi dolgokról, gyerek, munka, vakáció....végül elmentünk kávézni.

Hat hónappal később elköltözött otthonról.

#14nek adok igazat

2021. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nem fér bele, mert sajnos van sok érzéstelen pasi, aki direkt a szemed elött flörtöl es csal meg, pontosan azert, hogy ne tunjön valószínũnek a csalás, mert arra gondolsz, hogy ”az orrom elött csak nem csinálná!”, mert magadból indulsz ki. De van nárcisztikus szemelyisegzavaros ember, aki úgy érzi neki kijar ennyi az elettöl, hogy megcsaljon mert vegulis megerdemled.

Es ha kiderul, a te hibad. Mert elhanyagoltad. Mert nem likeoltad a kepeit. Es a szemed elött csinalja, hogy megalázzon, hogy ketelkedni kezdj magadban, hogy ne legyen ket egyforma napod. Neki ez az öröme. Hogy megcsal , meglop, röhög a hátad mögött a nöjevel.

Nem, nem fer bele, hogy az orrom elött masoknak irkaljon. Ha erre van igénye, keressen más partnert es maradjon azzal akinek irogat . Nem vagyok kapca, kispadon varakozó soros ribizli, aki varja, hogy sorrakerüljön

2021. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!