Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elítélendő, ha egy nem függetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha egy nem független férfi interneten chatel, beszélget egy nővel?

Figyelt kérdés
Baráti hangvételű ismerkedés. Nem a szex a téma.

2021. nov. 6. 23:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Hát én pont egy ilyen filmet néztem a minap. A szexi feleség otthon várta a férjét aki egész nap csajozgatott. Sokan vannak úgy, hogy ha már meg van a nő, megszerezte, mindig kéznél van az már nem izgató és egyszerűen lexarják, legyen bármennyire jó nő, kedves, házias, szeretnivaló stb. Az izgalmat keresik, van aki szinte megszállottan, de a stabil kapcsolatát mégsem adná fel semmi pénzért az jó ha a nő hűséges meg balek, meg beveszi, hogy a hapsijanak szüksége van minden nap női társaságra.
2021. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Mi a film címe utolso?
2021. nov. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Bűn és kéjvágy 2011.
2021. nov. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Köszi
2021. nov. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
21. Ott a nő is ugyanannyira hibás. Mégis, merre van a női büszkeségetek? Kiszolgálni egy pasit minden téren? Hát aki ilyen, meg is érdemli!
2021. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Egy csaló vagy csalni készülő nem chatelget nővel, úgy hogy a felesége is ott van, bele-bele nézhet mit is ír, kinek. NEM! Ilyet legfeljebb az csinál aki több figyelmet szeretne. Afféle felhívás! Figyelj már jobban rám! Nézd akadna jelentkező! Legyél már kicsit féltékeny! Akinek viszonya van de nem szeretné otthon felrúgni a biztosat, az ügyel minden részletre. Inkább jobb, figyelmesebb férj, a megnövekedett adrenalin hatására otthon is több lesz a szex, az ölelgetés.
2021. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
26 os, attól fugg , ha szerelmes lesz igazan a felre lépő akkor kevesebb lesz az ölelgetés
2021. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha más nőre vagy kíváncsi az jel! Valamit keresel!
2021. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
26. Pont hogy nincs ölelgetés otthon, azért kell máshoz menni. Nekem kitalálta a feleségem, hogy szex helyett inkább kézzel elintézne. Én ne is foglalkozzak vele, gyűlöli a szexet. Ő maradna ruhában. Ilyenkor minimum egy másik nő!
2021. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!