Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy adott nőnek volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy adott nőnek volt egy olyan kapcsolata, aminek azért lett vége mert megcsalták, utána hogy fog a megcsaláshoz hozzá állni?

Figyelt kérdés
Mához 1hétre össze jöttem egy nő-vel aki 23éves, nos elmesélte, hogy az első párkapcsolata 4évig tartott, és úgy ért végett, hogy mikor haza ment a legjobb barátnője sz.pta a f.szát... nos ebből adódóan hogy állhat hozzá egy nő a megcsaláshoz? Gyülölni fogja a férfiakat, és nem lesz hűséges senkihez, vagy undorodni fog a megcsalástól?
2022. márc. 25. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint egy olyan idétlen kérdés amit csak az tudna megmondani aki látja a jövőt. Ilyen ember pedig nem létezik.


De talán ha 4 évig volt kapcsolata és hűséges volt nem fog akkora párfordulást csinálni, hogy azt tegye amit vele tettek.

2022. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Bármelyik lehetséges.
2022. márc. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom az hogy 2 féle megnyilvánulása van egy megcsalás következtében sérült személyiségnek. Az egyik beteges féltékeny lesz és nagyon be akarja biztosítani magát, a másik pedig mindent megtesz azért hogy ne alakuljon ki szorosabb kapcsolat a másik féllel nehogy csalódnia kelljen benne és minél könnyebben tudjon tovább lépni ha valami nem stimmel közöttük, mondhatni mindig nyitva tartja az ajtót.

Mind a kettőt megéltem, és egyik rosszabb a másiknál. Talán a féltékenységet lehet egy ideig kezelni, nagyon oda kell figyelni arra, hogy minden előre egyeztetett legyen és minden nő ismerőst előre bemutatni nehogy balhé legyen miatta, de gyakorlatilag úgy éled az életedet ahogy a párod elvárja és nem úgy ahogy szeretnéd.

2022. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3: nem csak ez a 2 féle ember van. Van olyan, aki képes magában helyretenni a dolgokat, belátja hogy ki miben hibázott és továbblép. Legközelebb meg jobban megnézi, kivel áll le.
2022. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok....

Persze van aki helyre tudja tenni a dolgot és tud uralkodni magán, nem nyalogatja a sebeit, de soha nem lesz olyan naivan és önzetlenül szerelmes mint a megcsalás előtt volt.

Bár én férfi vagyok, de álmaimban vágyok arra az érzésre amikor előítéletek nélkül tudtam hinni egy nőnek és soha nem feltételeztem azt hogy ki akarna használni vagy le akarna húzni, mindkettőt megtapasztaltam, most már eleve szűröm ezeket. A nők is hasonlóképpen reagálnak és lássuk be az a logikus magatartás.

2022. márc. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
4 vagyok: nekem sikerült. Csak az ismerkedési fázisban tényleg nagyon alaposan megdolgoztuk egymást, minden nehéz kérdést, témát megrágtunk, megismertük egymást: kin hogyan reagál, mire vágyik, mi fér bele és mi nem. Aztán idővel megjön az önfeledtség. Mindenkinek csak ezt tudom tanácsolni, akit valaha megcsaltak. Nem a rózsaszín köddel kell kezdeni, ráér az... :)
2022. márc. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as engem megcsaltak 2 kapcsolatomban is. Igazat adok neked, én ráadásul mindkét stádiumon végigmentem. Először nagyon kintrollálni akartam, aztán átcsapott egy olyanba, hogy inkább mindenkit kellő távolságban tartottam magamtól.
2022. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

3-mas második verzió lesz az akit én jelenleg találtam...

Érzem, és látom rajta, hogy nem éli annyira bele magát a kapcsolatba...

Még az elején tisztáztuk, hogy még nem tervezzük komolyabbra, viszont a későbbiekben látni fogjuk, hogy hogyan alakulnak a dolgok kettőnk között...

Viszont én mióta érdeklődöm a nők iránt, végre benne meg találtam mindent amit egy nőben kerestem...

És azt szeretném, ha komolyabb érzelmeket is táplálna irantam, mert én holott fiatal vagyok, 21 éves, én nem akarok már mást keresni...


Hogyan tudnám nála azt elérni, hogy komolyabb érzelmeket tápláljon irántam? Egyáltalán nem féltékenykedik, és nem is fogok/akarok okot adni rá... konkrétan teljesen nyílt, közvetlen, és azt hiszem mindenkivel... konkrétan a kommunikációval nincsenek gondok... viszont feltételezem nem lenne túl ésszerű, ha tőle kérdezném meg, hogy hogyan érhetném el ezt nála... ugyanis a jelek arra próbálnak következtetni, hogy nem akar még komolyabban érezni...

2022. márc. 26. 08:50
 9/9 anonim ***** válasza:

3 vagyok.....

Sajnos nem rajtad múlik.....mondhatnám hogy így és úgy viselkedj, próbálj a kedvében járni, de ha valami olyan érzést kelt a nőben, hogy nem te vagy az igazi akkor nem sok esélyed van.

Mi lehet a megoldás? AZ idő, minden seb beforr egyszer, valakinél gyorsabban, valakinél nagyon lassan. Ha egyszer beforr, akkor lehet folytatás, ha folyton feltépik, akkor nem hinném.

2022. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!