Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségem félrelépett -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem félrelépett - hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

2 fiunk vank - a feleségem közel 1 éves kapcsolatára pár napja derült fény. Próbálom a kapcsolatot megmenteni, bár egyszerre érzek dühöt, csalódást, megaláztatást és félelmet: szétesik a család. A feleségem hideg, hűvös.


Aki volt hasonló helyzetben: hogyan lehet ezt jól kezelni? Hogyan kezeljem a feszültséget?



2023. jan. 10. 22:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
22%
Valami hianyzott neki ebben a kapcsolatban ezeks zerint.
2023. jan. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
60%
Igaza van az előttem,hozzászólóknak,1-évig kijátszott,nem tisztelt,hülyének nézett ! Ez nem egy Szilveszteri buli volt,és egy egy éjszakás kaland... Legyen benned annyi tartás,hogy vállj el tőle.Beszélj erről egy ügyvédel.
2023. jan. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
24%

Megcsalt és nem bánja.


Itt az a kérdés te mennyire tartod magad a monogámiához. Próbáljatok meg beszélni róla, miért tette, mi hiányzott. Esetleg érzelmileg is megcsalt, vagy testi vágyai voltak.


Akár meg is nyitható a kapcsolat, ha te is szeretnél hasonlóan cselekedni. Ha pedig végzetes bűnnek tartod, akkor add ki az útját.

2023. jan. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
29%

Kizeszed a pics$#@ba. Igy kell ezt feldolgozni.

Egyebkent mindig 2 ember a hibas ezert. De! Aki megteszi jobban. Mert nem allt eled hogy mackoka: valami nagyon elromlott nekem ez nem mukodik. Hanem hatbaszurt. Tehat 2 hibas van akik miatt elromlik. De aki tettlegessegig fajul,mint o, mondjuk ugy nagyobb hibas.


A huseg ket ember dontese.

O nem melletted dontott.


Es ismet sajnalom a normalis noket akiket emiatt a riiii miatt majd nem veszel felesegul.. Aki miatt a normalis nokben soha..ebben az eletben nem fogsz megbizni. Es a normalis noket sajnalom akik emiatt a rii..miatt a Veled valo jovobeli kapcsolatodban a furdoben fog sirni hogy miert nem eleg jo neked. Stb.


Reszvetem. :(

Van kiut. Raadod a kabatot. Ha meg a *gyerek* kartyaval fenyegetozik keresel ugyvedet.

Vilagi ri*cot fogtak ki.


Nok java resze mar egy rongy.. A rongy nok miatt meg ugye: a tobbi is sziv..


N

2023. jan. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
79%
Párterápia, párkapcsolat átbeszélése.
2023. jan. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
77%

Hany evesek a gyerekek? Az asszony nem ugy nez ki a leirasbol, mintha szinten meg akarna menteni ezt a kapcsolatot, pedig ehhez ket emberre lenne szukseg. Mas a szeretoi statusz, mint egy, a masikert felelosseggel tartozo statusz. Azaz lehet, ha a feleseged osszekerulne, osszekoltozne ezzel a fickoval, mar maskent elne meg a mindennapokat. De ehhez is ido kellene, amig kiderul, hogy valoban o kell-e neki, vagy csak valamit potolt vele, amit a veled valo viszonyaban nem talalt meg, vagy mar elveszitett. Es az is kerdes, hogy a faszinak is valoban szuksege lenne-e a mindennapokban a nejedre, raadasul mellette meg a ket gyerekre. Mert valoszinuleg akkor mar nem lennenek olyan szabadok es felhotlenul boldogok az egyutt toltott idejukben, mint igy szeretokkent. De ezt nem lehet elore biztosan tudni. A gyerekek eletkora itt fontos lenne.


Sajnos nekem is vannak hasonlo tapasztalataim. En voltam az (nokent), akit megcsaltak. Es azt tudom tanacsolni, hogy amikor dontesre kerul a sor, azt nem szabad az embernek a legnagyobb duheben meghozni. At kell gondolni mindent lehiggadva, es at kell beszelni a dolgokat kozosen. A harag nagyon-nagyon rossz tanacsado!!! Azt nem tudom, h ilyen esetben parterapeuta mennyit tudna segiteni, sosem probaltuk. (Elvaltunk.) Viszont amennyiben nincs meg a kozos akarat a kapcsolat helyrehozatalara, akkor a dolog valoszinuleg mar el van dontve, es akkor nem kerul sor szakember bevonasara sem. Ebben az esetben sajnos neked is tovabb kell lepned idovel (!) egy masik kapcsolatba, ami remelhetoleg jobban sikerul majd. Van ra eselyed.


Nekem az a velemenyem, hogy amikor valakit megcsalnak, sok esetben o is tehet rola, csak nem veszi eszre az okokat, es figyelmen kivul hagyja a folyamatot, ami idaig vezet. Talan mar nagyon ellaposodott a kapcsolatotok, es/vagy sok volt benne a megoldatlan problema. A felesegednek valoszinuleg sokkal tobb odafigyelesre lett volna szuksege. Meg ezzel a fickoval feltetelezhetoen sokkal jobb most neki a szexulasi elete, mint amilyen az utobbi idoben veled volt. Te hogy hogy nem vetted eszre a megcsalast? Nem is sejtetted, nem is erezted, hogy valami megvaltozott?


Sok minden van, ami egy hazassagot borithat. Es ezek kozul az okok kozul nagyon sok az olyan, amiert nem lenne erdemes boritani. De megis tonkre megy. Az onbizalmadat valoszinuleg egy masik kapcsolatban jobban vissza tudnad szerezni, mint ebben xarakodni tovabb verig sertetten es magad megalazottnak erezve. Ha a feleseged ugy allna hozzad, hogy vissza akarná rendezni az elozo legjobb allapotot, amiben voltatok, csak akkor lenne esely ra, hogy megmentsetek a csalad egyseget. Es szamodra is oriasi munka lenne, meg neki is az kellene, hogy legyen. Te hogy latod, neki van erre hajlandosaga? Erdemes ebben gondolkoznod?

2023. jan. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 NTBS ***** válasza:
95%
Én is így jártam anno. Csak nem volt gyerek. Mi elváltunk. Beszélgetés vele. De a leírás alapján kevés az esély. Válás lesz a vége vagy folyamatosan megcsal.
2023. jan. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. El kell válni. A szerető nem fogja bevállalni 2 gyerekkel.
2023. jan. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
81%
Ha végül válás lesz a vége, a párterápia akkor is segíthet a lezárásban, elengedésben.
2023. jan. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%
Ideje új feleséget keresned.
2023. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!