Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik a megcsalás nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a megcsalás nem túl nyilvánvaló jelei?

Figyelt kérdés
Mikre kell oda figyelnie olyannak aki gyanakszik akár "csak" érzelmi megcsalással kapcsolatban? (ha férfi az illető)

2023. ápr. 24. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt és kedves a barátnőd, vagy feleséged, hiszen leszar téged, folyton másról álmodozik. Idegesíteni akarod, de nem veszi fel mert másra gondol, mondhatsz neki bármilyen sértést ott van a másik akin jár az esze.
2023. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz megfogalmazni, az én volt férjemen egyszerűen "látszott", anélkül, hogy bármi különöset csinált volna. Megváltozott a kisugárzása, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Éreztem, hogy izgatottabb, mint szokott, úgyhogy elkezdtem figyelni a jeleket és nem kellett sok, hogy lebuktassa magát.
2023. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor irritálja a közelséged, érdeklődésed
2023. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ahh szerintem akkor rosszul fogalmaztam bocsánat (ha férfi lenne a megcsalo)
2023. ápr. 24. 15:20
 5/15 A kérdező kommentje:
Eléggé érdekel ez a dolog úgyhogy elég sok választ várok. Akár sunyi érzelmi megcsalásokrol is! Köszönööm.
2023. ápr. 24. 15:56
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
A bizalmatlanság elég bizonyíték. Ha nem bízol benne tovább, akkor már meg is csaltad. Akkor is ha ő csinál ilyesmit és akkor is ha nem. A bizalom elvesztése nálam szakítási ok, anélkül, hogy érdekelne mi az oka.
2023. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 egyszer nagyon gyanús lett nekem ahogy közeledett hozzám olyan túl nyomulósan..órákat ült a vécén majd amikor bementem kinyomta telojat. Le is buktattam hogy régi plátói szerelmének irogatott. Azt mondta nem érez iránta semmit csak kíváncsi volt hogy mi újság vele stb de engem akkor is zavart..es van bennem még egy kicsi félsz mert most nem vagyunk olyan sokat együtt és rá érne ezekre a dolgokra..tudom rossz dolog a bizonytalanság csak tényleg kicsit aggódom biztosan elmúlik majd. De azért írtam ide hogy mik a jelei hátha még mindig csinálja..akkor viszont vége lenne..
2023. ápr. 24. 16:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Flörtöl, másokat néz, más nők társaságát keresi, ha te is jelen vagy, te vagy a gyertyatartó, mellette mindog olyan érzés van mintha mindig mással foglaljozna csak. Az ilyenek csak fél lábbal vannak a kapcsolatban ha alkalom van le is lépnek.

Red flag hogy eleve kiváltanak vmi bizalmatlanságérzetet is. Érezni hogy nem is kötődnek. Mindig te békülsz ki vitáknál te kezdeményezed a kibékülést, ha nem vagytok egyutt csak neked hiányzik ő, ő meg egész jol elvan nélküled, olyan egyoldalúnak tűnik az egész.

2023. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit írsz az pontosan az, amit kérdezel. Ha úgy érzed, hogy nem veled foglalkozik, akkor az szinte biztos, hogy úgy van.
2023. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Olyan helyen dolgozik ahol folyton találkozhat emberekkel és még ez miatt is feszült vagyok, hogy ott valakivel lesz valami vagy nem tudom. Tök sokszor van olyan is hogy direkt elmondja hogy valaki bejeloli de nem jelöli vissza tehát nem tudom. Lehet ez után a dolog után már paranoiás vagyok és valójában már nincs is semmi és azért próbálgat úgymond bizonyítgatni, hogy nincs okom a féltékenységre mert tudja, hogy nagyon rosszul érintett engem ő meg megbánta.
2023. ápr. 24. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!