Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek is azonnal ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is azonnal ki kell dobni a párunkat, ha megcsalt? Mégis miféle mentség lehet erre?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat után, és eljegyzés tervezése közben megtudtam, hogy az exem megcsalt egy munkatársával, mégcsak részeg sem volt. Persze könyörgött, hogy egyszeri alkalom volt, és nem jelentett semmit, de egyszerűen undorodom tőle. Gusztustalan patkány az ilyen ember, pedig nagyon szerettem őt, és családot terveztünk, de most mindennek vége. A család, és néhány barát viszont győzköd, hogy fogadjam vissza, előfordul az ilyesmi, majd megváltozik, stb mert olyan rendes, szép nő, nem találnék ilyet. Kire hallgassak, a szívemre vagy a “jóakarókra”?


30F



2023. máj. 15. 13:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

A szivedre.


Mondom ezt úgy hogy van olyan mikor valóban csak 1x fordul elő es soha többet de talán ez a ritkább

2023. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
13%

Nem kell azonnal kidobni. Különböző szituációk vannak. Szerintem aki úgy gondolkodik hogy 'Megcsalas? Jo akkor vege...' az egyszerűen korlátolt.


Na már most nálad még csak nem is volt részeg. Nagyon kell mérlegelned, és eldönteni, hogy meg tudsz e valaha bocsátani. Meg lehet, kemény munkával. De ugyanakkor azon is el kell gondolkodni, hogy ez miért történt, mi hiányzott a kapcsolatból?

2023. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%

Aki ilyet megtesz egyszer,megteszi máskor is.

Nejem is megtette,18-szor! kérte,hogy ne váljunk el.Konok voltam,de elváltam.

Én jártam jól,mert az utánam jövő férjét kettővel is megcsalta...

2023. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
72%

"Kire hallgassak, a szívemre vagy a “jóakarókra”?"


Az eszedre és a gyomrodra! Ha van gyomrod ugyanabba a lyukba dugdosni ahová az a másik pasi is bedugta, és ez nem jelent neked gondot, akkor békülj ki vele. Ha meg az eszed azt súgja, hogy innentől nem tudnál benne megbízni, akkor nincs értelme másokra hallgatni, mert nem lenne egy nyugodt pillanatod sem, ha éppen nincs veled.

2023. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a dontest neked kell meghozni. Se csalad se baratok ebbe ne szoljanak bele
2023. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%
Vicces hogy olyanok pontoznak le, akik 18x megbocsatottak valakinek 😅 Egyszer meglehet. Ha másodjára csinálja valaki akkor már repülhet. De mindegx, ezt úgyis neked kell eldönteni kérdező.
2023. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%

Rosszul fogalmaztam,a nejem kérte 18-szor,hogy ne váljak el.

De miután több hónapja lépett már félre,nem volt mit meggondolni.

#3

2023. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
29%

Azért lényeges, hogy fizikailag, vagy érzelmileg csalt meg. Nálad ugye fizikai volt, tehát ott már alapból volt egyfajta érzelem a részéről. Az érzelmi megcsalás az annyiban másabb, hogy annak a kiváltó oka, hogy otthon nem kapott meg valamit, de tudja, hogy ha lefekszik vele, azzal átlép egy határt.

Nála ez a határ nem volt megszabva. Amúgy a megcsalás az általában egy válasz a kapcsolaton belüli problémára, tehát valami nem volt jó a kapcsolatban, hiába volt minden idilli, esküvő, család, közös otthon, közös jövő....volt valami ami neki nem volt megfelelő.

Egy esély mindenkinek jár, de a kérdés, hogy tudsz e rá úgy nézni idővel, mint ezelőtt. A kiváltó okot kell megtalálni, hogy miért tette, nem kapott meg tőled valamit érzelmileg, testileg? Esetleg nála van a probléma, nem élte még ki magát, nem érezte feléd azt az eldöntetett/elkötelezett érzelmet, szeretetet, szerelmet ami kizökkentette volna, vagy ami el sem vitte volna a megcsalás közelébe?

Érdemes ezt átbeszélni őszintén, nyíltan és tabuk nélkül.

Még friss lehet a dolog, de mindig az legyen a szemeid előtt ami neked jó, nem ami a barátoknak, haveroknak, rokonoknak, hanem ami neked.


Az én barátnőm érzelmileg csalt meg engem elég durván, az első 1-2 hónapban gyűlöltem őt, de ahogy beszélgettünk, hogy miért tette, kiderült, hogy bennem is óriási problémák vannak, és, hogy milyen károkat okoztam neki az évek alatt, amir arra billentette a mérleget, hogy érzelmileg keressen valakit, akitől megkapja azt, amit tőlem nem.

Jó, én könnyen beszélek, egy netes kapcsolata volt egy külföldi pasival, szóval nem is talalkoztak, de még így is óriási fájdalom és hányinger, hogy ilyet tett, bele sem merek gondolni, hogy mit érezhetsz te.


Próbálj megnyugodni és higgadtan kezelni a problémát, én első lépésként az okot keresném meg, utána vennem fontolóra a folytatást.

2023. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha te hűséges tudsz lenni, akkor miért kéne eltűrnöd, hogy veled ne legyenek azok? Én sose tudnék ilyet megbocsátani, onnantól igazából mi értelme a kapcsolatnak? Bizalom kuka, őszinteség kuka, tisztelet kuka. Inkább vagyok egyedül, mint ilyen gané párral.
2023. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy gondolom azok maradnak ilyennel együtt, akik 1. szintén csalják a párjukat 2. anyagilag függenek egymástól 3. buták.
2023. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!