Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek is azonnal ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is azonnal ki kell dobni a párunkat, ha megcsalt? Mégis miféle mentség lehet erre?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat után, és eljegyzés tervezése közben megtudtam, hogy az exem megcsalt egy munkatársával, mégcsak részeg sem volt. Persze könyörgött, hogy egyszeri alkalom volt, és nem jelentett semmit, de egyszerűen undorodom tőle. Gusztustalan patkány az ilyen ember, pedig nagyon szerettem őt, és családot terveztünk, de most mindennek vége. A család, és néhány barát viszont győzköd, hogy fogadjam vissza, előfordul az ilyesmi, majd megváltozik, stb mert olyan rendes, szép nő, nem találnék ilyet. Kire hallgassak, a szívemre vagy a “jóakarókra”?


30F



2023. máj. 15. 13:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
20%
Igen. De ha 10 éve vagyok valakivel és amúgy elvagyunk vagy egy bizonyos kor felett Én inkább "megbicsáltanám" mer belefaradtam az egész szarba. Én is keresek közbe valakit és kész.
2023. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
63%

Azt mondta az oreg szekely, ha a csizmammal szrba lepek lemosom.

Ha beleszrnak, kidobom :)

Ennyi :)

2023. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

A döntést te kell meghozzad, bármennyire nehéz. Azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy számodra mi lenne a jobb, vele vagy nélküle?

Leírom az én esetemet. 6 éves volt a kapcsolat. Már a mennyasszonyom volt amikor megcsalt. Persze először tagadta, hazudozott. Amikor világos lett, hogy mi történt térden állva könyörgött, hogy ne hagyjam el. Adtam neki még egy esélyt. A gond az lett, hogy utána már nem tisztelt és egy idő után nemcsak megcsalt de terhes is lett mástól. Bármennyire szerettem, ezt már nem tudtam elfogadni.

A lényeg az, hogy számodra van még értelme a kapcsolatnak vagy nincs már értelme. Nem hozz döntést indulatból, beszéljétek meg az okokat, nézd meg, hogy tisztel-e téged és szeret-e még vagy csak időt akar nyerni mint az én volt párom. Ha már nem tisztel téged akkor bármilyen döntést hozol, vége a dalnak, csak idő kérdése.

Fel a fejjel, előbb-utóbb minden rendbe jön.

2023. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
19: nem irtam, hogy eskuvot terveztuk, csak en terveztem megkerni a kezet, mert azt hittem, boldog kapcsolatban elunk. Nem tapasztaltam problemat eddig, nyilvan voltak vitak mint mindenkinel, de semmi komoly. Amikor veszekedtunk a lebukasa utan, azt mondogatta, hogy “csak elvitte a hev” merthogy annyira kedves, figyelmes volt vele a ficko, es mikor tolem nem tapasztalt eleg figyelmet, elment hozza “filmezni”… es utana persze lecsekkoltam, nyilvan egy nalam jokepubb, kisportoltabb ferfi. Igaz, hogy miota etelt ez a harom ev, kozben covid volt stb, felszedtem nehany kilot, kicsit belekenyelmesedtem a kapcsolatba. Biztos nem voltam olyan mint aki most kezd udvarolni, de 3 ev utan ki olyan? Most mar mindegy is, talan nem is magam miatt szeretett, hanem megszokasbol, biztonsagbol maradt. Most mar mehet, amerre lat, nem tudok neki megbocsatani. Csak nem ertem, akkor miert akarja folytatni?
2023. máj. 15. 20:15
 25/33 anonim ***** válasza:
37%

Fú 24... Te most jóformán elkezdted mentegetni a hűtlen nődet. Azt a mindenit. :D Hát, te tudod. A 23-ast kicsit olvasgasd még, haverom hasonlóképp járt, csak nem lett terhes a csaj. Haverjával csalta meg és az anyja életére esküdött, hogy több ILYEN nem lesz soha. Be is tartotta, ugyanis utána már nem a haverjaival csalta... 😂

Békülj ki vele! Kitartás... 🤣🤣🤣

2023. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

"Minél "régebbi" a kapcsolat, annál kevesebb tisztelettel és hűséggel tartozom a páromnak? Érdekes."


A kezdeti pillangóröpködés elmúlik. Felesleges ezt tagadni, így van.

És azt is nehéz elhinni, hogy valakinek 10-20 év alatt nem tetszik meg más vagy nem érez vonzalmat más iránt.

2023. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy szerelmes kérdező. Ha az lennél nem tudnál ilyen racionális lenni. Akkor te győzködned saját magad, hogy biztos nem úgy volt stb.... Az hülyeség, hogy aki egyszer az máskor is. Szakitsal, hiszen már nem tudsz rá úgy nézni mint régen.
2023. máj. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
30%

24, Én erre azt tudom mondani hogy a másik megcsalás a nagyon undorító dolog, De! ahogy már előttem is írták A megcsalás az egy válasz valamire egy olyan dologra ami hiányzik a kapcsolatból. Mielőtt a kapcsolatba belép egy harmadik fél előtte már nagyon sok minden megy végbe két ember között.

Ha nem tudsz neki megbocsátani, akkor ne bocsáss, de ez neked is legyen tanulópénz hogy egy kapcsolatba nem szabad belekényelmesedni.

2023. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

"A megcsalás az egy válasz valamire egy olyan dologra ami hiányzik a kapcsolatból."


Nem feltétlen.

2023. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Nőként irom, hogy ne fogadd vissza. Biztos, hogy nem szeret, mert egy szerelmes nőt nem visz a hév más férfihez. Fel akarta szedni azt a kollegát, de annak csak szexre kell ( biztos tudta, hogy párkapcsolatban él a nőd).

Két szék közé se akar esni, így könyörög neked. Annyira rossz csak nem volt. De bármikor félrelép újra, ha úgy alakul.

2023. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!