Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki az előző kapcsolatáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az előző kapcsolatában megcsalta a másikat, akkor mi a garancia arra, hogy a mostaniban nem fogja?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel találkozgatok. Szóba kerültek az exek, és elmondta, hogy a barátnőjét megcsalta. A miértje nem lényeg.


Nektek mi a tapasztalatotok?


2023. szept. 19. 20:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Miért, ha még sosem csalt meg senkit, az miben garancia, hogy nem pont veled kezdi el?

Szerintem egy kapcsolatba nem lehet belevágni előítéletekkel és a múlton rágódva. Vagy tiszta lappal indul valaki, vagy nincs értelme az egésznek, ennyi erővel téged is számon kérhet bármilyen múltbéli hibádért. Fiatalon az ember sok mindent elkövet, amit csak a "buli" kedvéért csinál, hogy kipróbálja milyen és elmondhassa magáról, hogy ez neki mennyire illik bele a személyiségébe és mennyire nem. Szerintem ezért számon kérni valakit nem helyes, úgyis érzed, mennyire megbízható veled szemben a másik, függetlenül a múltjától. Ha nem érzed megbízhatónak, ha a sokadik érzéked legbelül azt súgja, hogy valami nem kerek, akkor ennyi, akármit csinál, nem fogsz tudni benne megbízni, akkor sem, ha nem tudsz a megcsalásról (itt most amúgy azért hangsúlyoznám, hogy akár el is titkolhatta volna előled a srác).

2023. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%

Egyetértek azzal, hogy más a személy. Attól, hogy valakit korábban megcsaltam, az nem azt jelenti, hogy törvényszerű, hogy mást is meg fogok.

Csaltam meg páromat, kétszer is (különböző személyek). Mindkettőnél olyan szarul éreztem magam, hogy azonnal színt vallottam és kaptam is érte pofont brutálisan. Már nem fizikálisan, inkább morálisan, ráadásul ez még az a fiatalkori énem volt, amikor még a baráti társaság is erősen állást foglalt egy-egy ilyen esetben. Hadd ne mondjam, nem az én pártomon.

Amikor az ember szembesül a tetteivel és azok kiterjedt következményével, az kemény lecke tud lenni mindenféle életkorban és bizony elgondolkozik azon, hogy megérte-e. Én mindig oda jutottam, hogy nem és azóta nem is csaltam meg senkit. Már merőben más az élethelyzet, 8 éve vagyok együtt a férjemmel, gyerekünk van és sokkal több forog kockán, mint az, hogy megutálnak, avagy kiokádnak egy baráti társaságból... Ha csak fel is csillanna némi fellángolás más iránt, akkor azonnal villogni kezd a piros jelzés a fejemben és mindenféle módon igyekszem kivonni magamat a szituációból éppen azért, mert nem ér ennyit egy kis bizsergés, vagy egy jó numera.

Egy szóval a válaszom: ember függő.

2023. szept. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Leirtad a miértet. Mert az exe mas utan vágyott. Ez nem elég ok?

Miért kell ennél jobban megmagyarázni?

Ha nem bízol benne hagyjad.

2023. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%
A párom csalta velem a férjét egy évig,aztán hozzámjött. 2 év után engem is megcsalt egy munkatársával. Szerintem aki egyszer félrelép,az könnyebben megteszi a jövőben is. Nem törvényszerű,az igaz,de vannak olyanok,akiből hiányzik az erkölcsi tartás,nincs értékrendje.Azok biztos újta megteszik. A megcsalások nem véletlenek,elkerülhetetlenek.Nem értek azokkal egyet,akik a megcsalt felet okolják.Ha olyan a kapcsolat,ki kell lépni,és lehet másikat kezdeni. De csak utána!Nem közben alakítgatni,hátha nem sikerül az újjal.
2023. szept. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

kerdezo te meg nagyon fiatal vagy es a sztory amit leirtal uber gaz.


a kerdesedre valaszolva: nincs garancia ra, hogy nem teszi meg ujra, mint ahogy arra sem, hogy aki eddig nem csalt meg senkit az nem nalad kezdi majd el.

az elethelyzetek kulonbozoek, nincs ket egyforma kapcsolat.

2023. szept. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!