Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a garancia arra hogy minden "normális" ember megtalálja egyszer élete párját?

Figyelt kérdés

Sokszor csalódtam sajnos, mert mindig rosszul választottam, nem mértem fel eléggé, hogy milyen is az a fél akivel kapcsolatot kezdek. Nagyon sokáig kevés volt az önbizalmam és sokszor annyira vágytam már egy társra, hogy amint jött egy olyan férfi akivel elsőre jónak tűnt minden, akkor egyből belementem sajnos. De ennyi csalódás után már jobban fogok figyelni, és tényleg csak olyannal szeretnék összejönni, akinek igazán kellek.


Mindenkitől azt kapom, hogy "nem baj, ne foglalkozz egyik férfival sem aki csalódást okozott, hát olyan szép, kedves, aranyos nő vagy, nem értem miért válogatod be mindig a "lúzereket" magad mellé. De ne aggódj majd megjön az az igazi aki tényleg jó lesz majd hozzád, csak legyél türelmes." Igaz, már nem görcsölök ezen egyáltalán hogy lesz-e párom vagy sem, mert most szeretnék kicsit egyedül lenni és helyre rakni magamat lelkileg. De az a kérdés kavarog bennem, hogy mi a garancia arra hogy nem maradok egyedül, hogy lesz olyan férfi majd az életemben aki tényleg szeretni fog? Annyira nehezen hiszek én már ebben, sőt, jelenleg azt érzem, hogy egy örök "vesztes" vagyok, aki nem érdemelte meg hogy szeresse az az ember aki vele van. Pedig tényleg mindenkinek meggyőződése hogy nincs velem semmi baj és majd lesz olyan aki megbecsül.

De mi van ha valakinek egyszerűen nem jön össze senki, pedig nincs semmi baj vele? Vagy törvényszerű hogy akivel nincs semmi gond arra előbb-utóbb rátalál egy olyan ember aki tényleg megbecsüli majd?



2021. febr. 4. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nincs garancia semmire. Sajnos ilyen az élet.
2021. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Nincs rá garancia, miért lenne?
2021. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi garancia arra, hogy megtalálod azt aki megbecsül. A legtöbb ember meg csak bele menekül valamibe aztán jön a baba.. az jobb?
2021. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Semmi. A párkapcsolat nem jár alanyi jogon. Főleg nem olyan alapon, hogy jókislány/kisfiú voltál. Hasonló hasonlót találja meg általában, ha az hibás, akkor a hibás lesz kapcsolatban.
2021. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
ált. pont a jókislány/ jófiú lehet megszivatni aki becsületesen "játszik"
2021. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Nincs garancia, mivel senkinek nem jár pár alanyi jogon.


Az a lényeg, hogy olyanok a kapcsolataid, amilyenné alakítod őket; ezek egyben a belső állapotod tükrözik. Amíg pl. ez fennáll:


"jelenleg azt érzem, hogy egy örök "vesztes" vagyok, aki nem érdemelte meg hogy szeresse az az ember aki vele van"


Addig ahogy mondod, nincs értelme ezzel foglalkozni, mert nem tudod kiszűrni azokat, akik bántanának, nem tudsz kiállni magadért, nem hiszed el hogy érsz valamit. Mérgezni fogja az életed ez az állapot, ami miatt folyamatosan csalódsz.


Ha ennyi fájdalom ért és ilyen régóta küzdesz önbizalomhiánnyal, akkor már nem elég hogy nemet mondasz a következő esetben, mert már rég egy mintában vagy, nem pedig egyszeri esetről van szó. Meg kell találni mik okozzák ezt és dolgozni rajtuk, ami nem rövid idő. Szakembert mindenképp vonj be a belsőd építésébe, akinek a segítsége nem csak a magaddal megbékéléshez tud vezetni, de megtanulsz értelmes kötelékeket létrehozni, ápolni úgy, hogy nem fekszel be más akaratának és kapcsolatban is magadat tudod adni.

2021. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen dolog, ami garantált az életben az az, hogy mind meg fogunk halni. Semmi másban ne várj garanciákat, maximum bízhatsz abban, hogy jobb lesz. Tekints rá egy kicsit másképp, nézd meg mik az opcióik. Ha továbbra is görcsösen, kétségbeesetten keresel, azzal semmit sem fog javulni az életminőséged, viszont ha helyrerakod magad lelkileg, foglalkozol önismerettel, megtanulsz egyedül is boldog lenni, megtölteni az életed tartalommal és más örömforrásokkal, akkor mindenképp sokat fog javulni az életed - akár összejön a társ, akár nem.

Arra minden esélyed megvan, hogy miután felépítetted önmagad akkor találsz olyan társat, akivel boldog lehetsz. Sok sikert kívánok.

2021. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos azt kell mondjam, hogy adaptálódni kell a helyzethez.


Letettem a jogsit, elköltöztem otthonról, nyomattam tindert, bekamuztam hogy már sok hosszútávú kapcsolatom volt (pedig szűz voltam), viszonylag sok pénz öltem a kapcsolat elejébe, és lám máris van egy normális barátnőm.


Szeretem őt és vele tervezek hosszútávon, de az elején sajnos a sors kezének is kell egy kis erőltetés hogy összejöjjön a dolog. 🙂

2021. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
én úgy veszem észre, hogy vagy megalkuszok valakivel aki nem illik hozzám vagy egyedül maradok.. és magamat ismerve inkább az utóbbi fog bekövetkezni
2021. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Garancia, az nincs. Már tudom, hogy a vonzódás nem választás kérdése. Viszont hiszek benne, hogy meg fogom találni a párom, mert magamból kihozom a legjobbat amit ki lehet. De ennek ellenére tisztába vagyok a saját hibáimmal, és önfejlesztéssel ezen is dolgozom.
2021. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!