Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire megbízható egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható egy olyan lány akinek rengeteg fiú/férfi barátja is van?

Figyelt kérdés

Attól tartok hogy nagyobb eséllyel fog megcsalni mert elég sok a választási lehetősége, kifejezetten jó kommunikációs készségekkel rendelkezik, nagy a baráti köre és neki szüksége is van rá, pl minden hónapra jut általában 2 születésnap amit megünnepel a társaságával, ezenkivül elég szép lány is.

Én ebben amúgy ellentéte vagyok, csak 1-2 közeli barátom van és ritkán járok el.

Ami talán biztató vele kapcsolatban hogy mindig teljesen öszintének érzem.

De viszont ő volt aki közeledett felém mert elsőnek barátságként indult az egész és hamar kifejezte hogy imádja a személyiségem többet is eltudna képzelni ha megismernénk egymást jobban és végül ő mondta ki elöször is hogy szeret.


Szóval mi tartja vissza hogy egyszer lecserél ha mondjuk a társaságban talál számára egy szimpatikusabb embert?

Egyáltalán létezhet csak barátság férfi és nő között, kérdéses.



2023. okt. 20. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz bízni benne, akkor eleve nagy baj van.
2023. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jövőn aggódsz, az megmérgezi a jelent. Inkább élvezd, ameddig tart. Semmire nincs garancia az életben, szóval ne görcsölj, csak szeressétek egymást. :)
2023. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%

Eleve halott ügy az egész. Az egesz kapcsolatban lerágnád a körmöd miatta, mert szerinted szép.

Mások meg csak kihasználnák aztán dobnák.

Mert ők mások.


A féltékeny kisebbségi komplexusosaknak nem is tudom kik valók egyáltalán.

2023. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1,

Bízom benne.

2023. okt. 20. 21:57
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. - Akkor miért minket kérdezel? A fiú barátok barátok )gondolom, hogy nagy részük inkább csak haver vagy ismerős), te pedig a szerelme, a mindene vagy.
2023. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Létezik barátság nő és férfi között. Ettől függetlenül simán elképzelhető, hogy egy idő után rádun és lecserél. De ha bízol benne, akkor nagy baj nem lehet, legalábbis reménykedj benne.
2023. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Te hordod ki dolgozni naponta a sarokra, este pedig szigorúan behajod a keresett pénz 90% át. Ezután már nem lesznek kétségeid. Sokaknál működik ez.
2023. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Nekem csak fiú barátaim vannak és egyel sem feküdtem le.
2023. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Számodra ennek az a hátránya hogy nem lesz többes a barátnőkkel. De ha amúgy sem erre vágysz akkor inkább előnyei vannak, a női barátnők többet kavarnak és hamarabb telebeszélik a fejét hogy hagyjon ott.
2023. okt. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

biztosan van olyan pasi aki meg akarja húzni de nem sikerült neki.


te vagy az új srác és simán ment, nem a meglévő pasiktól kell félni hanem az új hozzád hasonló csávók tól, hiszem neked is sikerült meg húzni?


a barátnők tényleg problémásak mert tényleg teli beszélik a fejét és így minden hibád n+1 nő szedi darabokra nekem volt ilyen borzalmas volt olyan volt mintha 5 barátnőm lett volna és vmeik mindig ki volt vmin akadva.

2023. okt. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!