Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem enged el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem enged el?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel már régóta ismerjük egymást,és az utóbbi időben egy pár éve szorosabb lett a kapcsolatunk és szépen fokozatosan el jutottunk odáig hogy arról beszéltünk hogy jó lenne ha együtt lennénk. Neki van párja de nagyon rossz a kapcsolat meg csalja a srác és már a lány is lépett félre,tehát nem túl rózsás a helyzet és ez így megy oda vissza évek óta köztük. Mondtam neki többször hogy hadja ott a párját csak hogy rendbe tegye a dolgait kicsit önmagára találjon. De ez nem megy neki valamiért. Mondtam neki hogy nekem sokat jelent és szeretem ,nagyon zavar hogy látom rajta hogy sokszor deppresziós és maga alatt van. Ő azt mondta hogy nem lehet köztünk semmi,én azt mondtam neki hogy akkor ne beszéljünk annyit és ne találkozzunk ,ő kb egy napig bírta és írta hogy ez neki nem megy hogy nem beszélünk.

Miért nem tud vagy akar el engedni engem ha nem érez irántam semmit sem? Miért csinálja ezt amiben most van és miért kínozza saját magát? Miért jó hogy egy embert így él le sok sok évet az életéből?



2023. okt. 26. 12:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mentőöve lennél, de mivel kötődik a párjához beteges módon így nem tud lelépni. Míg ő maga nem engedi el őt és nem kezd el szakemberhez járni addig kapcsolatban lenni vele csak fájdalom és csalódás. Úgyhogy engedd őt el, úgyse szeret.
2023. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
És te miért ragaszkodsz hozzá? Pláne, hogy a problémákat azzal kezeli, hogy félrekúr. És azt is elviseli, hogy szarrá csalják. Mentálisan nagyon nincsen rendben, ez egyértelmű. Te is be akarsz a sorba állni?
2023. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Mi a garancia arra, hogyha köztetek lenne probléma, akkor nem csalna meg téged is?

Nem az a kérdés, hogy ő miért nem enged el, hanem hogy te miért nem engeded el?

Mi jó származik abból, hogy lelkiszemetes vagy??

2023. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Szerintetek szakítsam meg vele a kapcsolatot?
2023. okt. 27. 10:25
 5/31 A kérdező kommentje:
Ki mit tenne ilyen helyzetben?
nov. 3. 15:21
 6/31 A kérdező kommentje:
Valaki nincs itt aki volt hasonló helyzetben?
nov. 3. 15:21
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Dobnám.
nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 NTBS ***** válasza:
62%

Ultimátumot adnék.

Számít vagy vége.

Csak az a kérdés mi garantálja, hogy téged is nem csal meg.

nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

"Miért csinálja ezt amiben most van és miért kínozza saját magát? Miért jó hogy egy embert így él le sok sok évet az életéből?"


Ezeket a kérdéseket magadnak is feltehetnéd.

Lathatólag bele vagy betegedve ebbe az egészbe.

Tehát nyugodtan foglalkozz csak vele.

Az ember inkább jó messzire elkerülne egy olyan embert, aki csalja a párját és nem akarna vele kapcsolatot. De mivel úgysem tudod megállni, hogy foglalkozz vele, csak itt vergődsz meg kérdezgeted "Szakítsam meg vele a kapcsolatot?"

Valójában te nem tudod elengedni, nem is akarod.

nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ez mennyire normális de én nagyon féltem őt és sajnálom hogy ebbe az élethelyzetbe került. Senki sem tudja hogy min ment át amíg saját maga is át nem éli ugyan azt. Senki sem tudhatja hogy mikor csalják meg,és hány év után,és akkor ha már van egy közös fel épített életetek akkor nem olyan könnyű és nem akar az ember mindent csak úgy fel adni.
febr. 2. 13:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!