Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem enged el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem enged el?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel már régóta ismerjük egymást,és az utóbbi időben egy pár éve szorosabb lett a kapcsolatunk és szépen fokozatosan el jutottunk odáig hogy arról beszéltünk hogy jó lenne ha együtt lennénk. Neki van párja de nagyon rossz a kapcsolat meg csalja a srác és már a lány is lépett félre,tehát nem túl rózsás a helyzet és ez így megy oda vissza évek óta köztük. Mondtam neki többször hogy hadja ott a párját csak hogy rendbe tegye a dolgait kicsit önmagára találjon. De ez nem megy neki valamiért. Mondtam neki hogy nekem sokat jelent és szeretem ,nagyon zavar hogy látom rajta hogy sokszor deppresziós és maga alatt van. Ő azt mondta hogy nem lehet köztünk semmi,én azt mondtam neki hogy akkor ne beszéljünk annyit és ne találkozzunk ,ő kb egy napig bírta és írta hogy ez neki nem megy hogy nem beszélünk.

Miért nem tud vagy akar el engedni engem ha nem érez irántam semmit sem? Miért csinálja ezt amiben most van és miért kínozza saját magát? Miért jó hogy egy embert így él le sok sok évet az életéből?



2023. okt. 26. 12:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
De itt miről kene lemondania a csajnak? El van tartva vagy mi? Ha szar a kapcsolata, ki kene lépnie belőle. Te egy menekülési útvonal vagy, hogy ne kelljen szembe néznie a szar életével. Miért is sajnálod? Az, ha megcsalják és marad, az nem egy tőle független dolog, az a saját döntése, emiatt nem kell sajnálni. Akkor lehet valakit sajnálni, ha csak úgy megtörténnek vele dolgok (pl. Hozzátartozó meghal vagy ő maga megbetegszik, mert ezek nem az ő döntésén mulnak). De ha valaki szar életet el és szar kapcsolatban van, az csak és kizárólag a saját hibája.
febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van szerintem. De miért jó neki hogy így él?
febr. 21. 13:44
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó neki, hogy úgy él, de mást nem ismer, mert olyan volt a gyermekkora, más expasija, vagy hozzászokott már. Ez a bántalmazásból fakad, a bántalmazott betegesen ragaszkodik a bántalmazójához és még ő nem jön rá és nem tesz meg érte mindent, hogy leszakadjon róla lehet neki 50 pasasa is akkor is hozzá fogja hasonlítani őket. Te hiába vársz csodára, arra hogy a szerelmed elég nem az és nem is lesz.

Nyugodtan várj rá életed végéig ha neked belefér. De ha tiszteled saját magad, az életed letiltod, nem oldod fel, nem állsz vele szóba sehol soha. Kihevered rendesen és csak aztán ismerkedsz EGYEDÜLÁLLÓ NORMÁLIS nőkkel! Rajtad múlik kérdező...

febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó neki, de annyira még nem rossz a helyzet, hogy kilépjen belőle. Biztosan kérdezted már tőle, ezt csak ő tudja elmondani. Azon az emberen nem lehet segíteni, aki nem hagyja, hogy segítsenek neki. Szedje össze magát egyedül, ez nem a te dolgod.
febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Sajnálom nagyon,meg szerettem és nem akarom magára hagyni,de igazatok van és meg értem. Ez az ő döntése. Sajnos ebben nőtt fel,ehhez szokott hozzá,gyerekkora óta úgy mond ebben él neki ez lett a normális élet sajnos. De ezt végig nézni úgy hogy már közel került hozzád nagyon rossz és nem bírom el viselni. Kár hogy az ilyen emberek nem akarnak ebből ki lépni és nem lehet nekik segíteni sem hogy egy normális életet éljen és tisztázza magában hogy valóban mire van szüksége az életben és ki is önmaga valójában. És így éli le az életét,deppresziósan hazugságban és fájdalomban megaláztatásban. Azt gondoltam képes lessz ki lépni ebből ha érzi azt hogy melette állok mint barát de esélytelen sajnos.
febr. 28. 10:58
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom mi a legörjítőbb az ilyen helyzetekben kérdező. Ha össze is jönnétek, minden jóval elhalmoznád, kevés lenne neki. Hiszen nem ezt szokta meg, nem ebben méri a szeretetet. És valószínű a legundorítóbb, legmocskosabb, legtoxikusabb emberrel csalna meg, és hagyna ott érte a jövőben. Hiszen róla érezné igazán hogy "szereti"...

Vannak emberek akik menthetetlenek. És ha kapaszkodsz, csak magukkal rántanak a nyomorba és kínszenvedésbe.

febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hazug nő és talált magának egy ilyen balekot, aki elhiszi a meséjét.

Veled, kérdező, akkor se jönne össze, ha az egyedüli hímnemű (szándékosan nem írok férfit, mert nem vagy az ilyen gyerekes felfogással) lennél a Földön.

Ahogy mondod, másokkal már összefeküdt és megcsalja a pasiját, de veled nem. Nem érdekes?

A szexet megkapja otthon, te meg jó vagy lelkizni.

febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

"Miért csinálja ezt amiben most van és miért kínozza saját magát? Miért jó hogy egy embert így él le sok sok évet az életéből?"

Ezt a kérdést magadnak tedd fel! Ne más párjára ácsingózzál évekig, hanem válts munkahelyet és keress egy független nőt!

Bár ez a nő még akkor is megkeserítené az életed, mert széttúrná az új kapcsolatodat, te meg hagynád... Lúzer...

febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Szerintem nem gyerekes egyáltalán ha egy kicsit is bele gondolunk egy ilyen nő helyzetébe és életébe. Az már szerintem gyerekesebb ha valakinek figyelmen kívül hadjuk az életét ami eddig történt vele az életben. Nem érzem gyengeségnek hogy fel ismertem a problémát az által hogy meg ismertem az életét és azt hogy ő hogyan viszonyul hozzám azok után ami történt és én hogyan viszonyulok hozzá.

Akármi is volt nem haragszom rá,csak most szarul érzem magam mert csalódott vagyok.Nem haragszom rá mert úgy éli az életét ahogy akarja és én is.

febr. 29. 12:29
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem enged el?"

Miért nem engeded el?

febr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!