Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen férfiről, aki ilyen módon csal?

Figyelt kérdés

Anyam egy kolléganője mesélte, hogy otthon feküdt betegen, gipszben es addig a férje felvitt oda egy nőt szexelni es a felesége melletti ágyon reszelte a masik nőt. Ez nem egyszeri alkalom volt. Többször is felvitte a magatehetetlen felesége mellé. Aki mast se tett csak dolgozott es sokszor eltartotta a családot, hűséges volt.

Hogy lesz képes egy ember ilyesmire es az a nő, aki vele ment? Es nem egyszer ....

Szerintem ez állati szint....

Ilyen házasságban es “társ” mellett megöregedni nagy borzalom !


nov. 5. 00:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Egy beteg féreg, de hát most mit lehet erre mondani? :D Remélem már elváltak.
nov. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Hűséges, etlartja a családot, férjét... Már itt el kellene gondolkozni hogy milyen nő az ilyen aki egy családra nem adó férfit eltart. Mégis mit várt? Hogy majd egy nap beállít egy ferrarival és elviszi a családot nyaralni a semmiből? De a másik nő is ilyen alja szint lehetett. Szerintem mindhárman összeillenek ha engem kérdezel.
nov. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Kamu! !!
nov. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu 3 as! De nem fogok neked magyarázkodni, mert ami a te kerek vilagkepedbe nem fér bele az kamu ! Hat nem! Es vonulj mas kérdések ala oltogatni ! Adja isten hogy te járj így nezd meg ha letezik ilyen ember
nov. 5. 00:19
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen nem férfi. Ez egy féreg. Hosszú és fájdalmas haldoklást kívánok az ilyennek, valami kegyetlen betegségben.
nov. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
1%
Jajmár, biztos mindennemű ok nélkül történt ez meg, mi? A hűséges,családeltartó nő, biztos valamit tett. Az ilyesmi nem történik ok nélkül. Én megkérdezném a férfit is azért, mielőtt itt kimondaná a többség a halálos ítéletet.
nov. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
#6 erre nincs mentség, hogy a mozgásképtelen, kiszolgáltatott feleség melletti ágyba hozza szakad k*váit. Szerinted, van olyan info, ami ezt a viselkedést validálja?
nov. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
#7 Biztos nem poénnak szánta a pasas, valami miatt ez megtörtént. Kitudja a nő miket csinált.
nov. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Az én férjem akkor ment a nőjéhez,amikor terhesen leestem a lépcsőn. Vigyorgott egyet gúnyosan és ott hagyott a lépcsőn kínlódva,nagy hassal....
nov. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Egy kérdés: de miért?

Szereti anyád kolléganője hogy nőiessége alázva van? Ezek szerint igen. Ő tartsa el a férfit családot? Számomra két lehetőség van: az egyik az amit írtam, szereti ha verbalisan alázzák.

Másik: nem mer új életet kezdeni.

Megérdemli ha engedi hogy ezt tegye vele.

nov. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!