Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez lehetnek megcsalas jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetnek megcsalas jelei?

Figyelt kérdés

4 fal közt imád, puszilgat, oda van értem. Utcán hozzám se nyúl, csak ha szóvá teszem akkor még fogja pl a kezem.


Volt kolléganőm 2x is látta már lehetetlen helyen miközben neki a munkában kéne akkor ülnie.


A hét 1 bizonyos napjan sokkal jobban figyel a kinézetre. Nem csak előző nap este furdik hanem aznap reggel is, kotomlevagas, szakáll igazgatás, parfüm+spray társai.... Ami a többi napon nem szokványos max ugye a mindennapi fürdés.


És nem ez nap az a nap már visszaneztem naptárban amikor a kolléganőm látta "kolbaszolni".


Most hirtelen ennyi jutott eszembe de ha eszembe jut még valami akkor írok.


Messanger, Facebook semmi csütörtök néztem meg abba semmi gyanús nincs. De hát lehet 2 profilja vagy 2 telefonja....


nov. 6. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Te vagy az, akinek a faszija csak péntekenként csinosítja ki magát?


Azóta sem ültetek le?

nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindegy, hogy megcsal vagy se, mert nem bízol benne. Akkor meg nincsen értelme együtt lennetek.
nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1es nem. Tudod esetleg linkelni ki ez?


2es 3 közös gyerekünk van....

nov. 6. 09:51
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Dehogynem, gondolom törölted. Annyira átlátszó!!!!
nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

A múltkori kérdésben is ugyanúgy helytelenül írtad a messenger szót...--> "Messanger"

🤦‍♀️🤡

nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Nincs hová menned? Szülők, barátok egy ideig? Aztán albérlet? Ha meg a tiéd a lakás mehetne ő. Ha közös el kéne adni. A gyerekeidnek szerinted jó lesz, hogy ennyire gyanúsítod? Egyszer ki fog bukni, ha tényleg hűtlen ugyanúgy. Milyen példát mutattok mindketten nekik? Ne a párod nézed hanem őket!
nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

"2es 3 közös gyerekünk van...."

Attól még simán félre tud bszni. 🤷‍♀️Ha feláll a farka más pinára, azt a gyerekek létszáma, megléte nem befolyásolja.

nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Nem csodálom hogy menekül tőled. Magánnyomozósdit játszol ahelyett hogy megkérdeznéd. Gyagyás vagy!
nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez most komoly hogy ennyi hulye jár erre? Én azt hittem itt segítik egymást az emberek :o
nov. 6. 11:35
 10/17 A kérdező kommentje:

8as persze mert az emberek így működnek. Odalepek hogy hé te megcsalsz engem. Mire ő: igen, persze.

Te hol élsz???

nov. 6. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!