Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez lehetnek megcsalas jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetnek megcsalas jelei?

Figyelt kérdés

4 fal közt imád, puszilgat, oda van értem. Utcán hozzám se nyúl, csak ha szóvá teszem akkor még fogja pl a kezem.


Volt kolléganőm 2x is látta már lehetetlen helyen miközben neki a munkában kéne akkor ülnie.


A hét 1 bizonyos napjan sokkal jobban figyel a kinézetre. Nem csak előző nap este furdik hanem aznap reggel is, kotomlevagas, szakáll igazgatás, parfüm+spray társai.... Ami a többi napon nem szokványos max ugye a mindennapi fürdés.


És nem ez nap az a nap már visszaneztem naptárban amikor a kolléganőm látta "kolbaszolni".


Most hirtelen ennyi jutott eszembe de ha eszembe jut még valami akkor írok.


Messanger, Facebook semmi csütörtök néztem meg abba semmi gyanús nincs. De hát lehet 2 profilja vagy 2 telefonja....


2023. nov. 6. 09:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Szóval nem kommunikálsz vele, inkább nyomozol utána.


Gesztikulációról, testbeszédről hallottál már?

2023. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%
Te hol élsz kérdező? Szoktál vele komolyan beszélgetni? Vagy minden házassági szenbyest ide írsz ki? Komoly egy kapcsolat lehet, komoly egy pár lehettek.
2023. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha valaki másnak parfümözi magát es másnak vágja fazonra a szőrzetét, akkor annak a kapcsolatnak mar vege van.

Szerintem sem fogja bevallani, ha megcsal, nem hiába próbálja titkolni.

Kár is kérdezni. Nekem ha erre lenne pénzem en detektívet fogadnák ezekre a napokra, megspórolnál magadnak meg 2 extra évet amit erre az emberre pazarolsz, ha valóban megcsal es melletted keresgéli az igazit.

11 es 12 es a kommunikáció sajnos nem minden esetben megoldás ha hazug emberrel vagy es arra vársz hogy ő adja ki az utad es mindent bevalljon.

Ez az út a halálba vezet sokszor.

En ha arra vártam volna hogy konkrét bizonyítékaim legyenek a pasimmal hogy megcsal es vártam volna hogy mondja ki hogy nem szeret, akkor nagyon rossz helyzetbe ragadtam volna.

Ugyanis csalt, párhuzamos kapcsolata volt mellettem es a nő is tudott rólam de így izgalmasabb volt nekik hogy átvertek

Persze hogy azt mondta hogy szeret es hogy képzelődöm.

Ennyit a KOMMUNIKÁCIÓRÓL

2023. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudod követni azon a napon? Vagy ha ez munkaidőben van, véletlenül meglátogatni?
2023. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom neked hogy ne kutakodj utána, csak sokkal rosszabb lesz Neked belül ha kiderül. Bevallani nem fogja, vagy ha be is vallja annak kicsi az esélye. Most konkrétan csak építgetsz egy pasit azért cserébe hogy kétségek közt hagy.


Szerintem szedd össze magad, egy rakat bátorságot, és hagyd el. Emeld fel a fejedet, ne hagyd magad megdumálni.

2023. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Persze,három gyerekkel mi sem könnyebb mint elhagyni!Okos tanácsok,

a gyakori népétől..Pláne hogy még gyakorlatilag be sincs bizonyítva

a megcsalás.Mindegy milyen módszerrel járj utána hogy jók-e

a megérzéseid,utána mérlegelj,meg ő is,hogy van-e még bennetek annyi érzés

egymás felé,hogy túl tudjatok ezen lépni,/mármint ha befejezi végérvényesen/,már csak a három gyerkőc miatt is.

Ha nincs,akkor esetleg fontolóra lehet venni a válást,mint opciót..

2023. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Így igaz 16 os, megfontoltnak kell lenni biza 3 gyerekkel. Nem ugrálni össze vissza, 3 élet van a markában
2023. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!