Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet azzal a tudattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azzal a tudattal elni , hogy megcsaltam a parom?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt , o 26/f én 23/l és sajnos tegnap elott nélküle mentem bulizni, és egy régi ismerőssel annyira osszegabalyodtam, hogy nala keltem fel ..

Mit lehet ebbe a szituban kezdeni?

Szeretem a parom és nem szeretnem megbántani, a boldog tudatlanság állapota vajon itt is domináns avagy inkább mondjam neki őszintén , nem törődve azzal , hogy ez mekkora törést okozhat számára?..

Köszönöm az őszinte válaszokat és segítséget .



nov. 9. 00:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Most sokan lesznek fognak pontozni (köztük sok álszent!), de ha egyszeri esetleg volt és szereted őt, szerintem hallgass.


N28

nov. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem lehet véletlen valakinél aludni.

Kíméld meg magad a párodtól és szakíts vele. Megmondhatod hogy az oka hogy sajnos egy gerinctelen ri.banc vagy, és sajnálod hogy ő eddig nem nézett ennek, így most ennek a realizálása fájni fog neki.

Te pedig ezután próbálj meg korrekt emberré válni, így legalább annyi vigaszod lehet később, hogy ez a megcsalás indított el a jó úton.

nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Legalább ne adnád elő, hogy azért nem akarod elmondani, hogy ne okozz benne törést 🤣

Azért, mert tudod, hogy dobna, mint a sz@rt.

Nem tudom a kérdésére a választ, én nem szoktam véletlenül más farokkal a lábam között ébredni.

nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
Kemenyen meg lettel hagva.. gondolom jo popoba is vert es lemelytorkoztad..
nov. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az az igazi kérdés, hogy milyen hiányérzet miatt tudott a 3. megjelenni? Ha mélyen szerelmes az ember, fontos neki a másik, miért kell egy 3.? Ti tudjátok,milyen emberek vagytok, mi nektek a fontos... Nekem sokkal rosszabb lenne az, hogy nem őszinte és átlátszó felém a párom... Mondom ezt úgy, hogy pár éve tudtam csak meg, hogy a feleségem a kapcsolatunk elején 3x csalt meg. Ha elmondod neki, jó esélyed van, hogy szakítani fog veled. Szerintem illik vállalni a következményeket. Sokkal tisztességesebb, gerincesebb vállalni a dolgokat. Kérdés, mennyire szeretnél hosszú távú kapcsolatot. Ha így is igent mond rád, tudható, hogy megütotted a főnyereményt, tényleg, szívből, nagyon szeret. Azért ez nagyon nagy trauma sok időbe telik, kiheverni, és valahol mindig ott marad a nyoma...
nov. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
Megcsaltad, ezen nincs mit szépíteni. Különben meg minden kapcsolatban volt, van lesz megcsalás. Nincs olyan kapcsolat ahol ne lenne.
nov. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Ha egyszer megtetted, még sokszor megfogod tenni. Hiaba most érzed az első eset utan ezt hogy hú most mit mondjak.

Ez olyan mint a gyilkosság, aki egyszer képes rá, eleg nagy a sansz, hogy maskor is meg tudja tenni

A megcsalas is egy képesség, ami ha egyser nalad ilyen fejlett, akkor te neked ez könnyen megy. Szerintem szakíts, ha fair akarsz lenni es nem akarod a karmát ellened fordítani

nov. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
Ne mondd el. Létezik az "egyszeri megcsalok" kategória, akkora trauma nekik ez, hogy soha tobbe nem teszik meg. Tanulj belőle es lepj tovabb, ne a parodat terheld ezzel.
nov. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%

8 as, ezen nem lehet továbblépni, ennek energetikai lenyomata van. En spirituális dolgokkal foglalkozom es tudom, hogy ezt a masik tudatalatt pontosan fogja tudni hogy meg volt csalva. Egyre jobban elhidegül a kerdezőtől es egyre rosszabbul fogja magat érezni a kapcsolatban es nem fogja tudni miert.

Innentől fogva a kapcsolat tönkre fog menni, ha bevallja, ha nem

nov. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
27%
Nincs ebben semmi, ezt a legtöbben elkövetik. Szerintem is hallgass, és felejtsd el. Éltél egy kicsit, ennyi.
nov. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!