Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet azzal a tudattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azzal a tudattal elni , hogy megcsaltam a parom?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt , o 26/f én 23/l és sajnos tegnap elott nélküle mentem bulizni, és egy régi ismerőssel annyira osszegabalyodtam, hogy nala keltem fel ..

Mit lehet ebbe a szituban kezdeni?

Szeretem a parom és nem szeretnem megbántani, a boldog tudatlanság állapota vajon itt is domináns avagy inkább mondjam neki őszintén , nem törődve azzal , hogy ez mekkora törést okozhat számára?..

Köszönöm az őszinte válaszokat és segítséget .



2023. nov. 9. 00:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám el de szakítanék. Így cselekedtem 10 éve is, más problémák is voltak, de a megcsalásról hallgattam. Aztán volt egy srác, aki nagyon gátlásos volt, úgyhogy tudtam, hogy vele a kapcsolat lehet jó, de a szex nem, úgyhogy amikor összejöttünk azon a héten még szexeltem egyet mással akivel már előtte többször is. Igazából le tudtam volna élni az életem úgy hogy sosem derül ki, de végül ő szakított más miatt elég hamar. A lényeg hogy ne szólj neki, aztán vagy szakíts vagy ne de többet ne csinálj ilyet.
2023. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
92%

Ezeket a kérdéseket nem azért írják ki, mert valóban elakarják mondani a párjuknak hogy mit csináltok..

Mindenki egyértelműen tudja hogy mi a helyes lépés ilyenkor, elmondani.

Ez a kérdés csak azért született meg, hogy a kérdező ezzel próbálja meg enyhíteni a saját bűntudatát, hogy gondolkozik ezen hogy elmondja-e.

De nem fogja elmondani.

Inkább kérdező magadnak tedd fel a kérdést, hogy szereted-e egyáltalán?

Elhiszem hogy magadban a válasz erre igen, de talán mégsem annyira ha képes voltál ilyen dolgokra.

Ez így már neked is időpocsékolás, valószínűleg nem ti lesztek egymásnak a nagy ő.

2023. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a legfontosabb az öszinteség.

Ha elmondod benne van hogy vége a kapcsolatnak. Ha a párod van olyan kegyes hogy megbocsát rengeteget kell dolgoznod hogy újra bízni kezdjen benned.

Ezt tapasztalatból mondom.

Sok sikert bármi is lesz.

33N

2023. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
75%

Ha valami nagyon jó sztorid volna hozzá, mint hogy valami családi program még oké, de az hogy bulizni jársz nélküle már nagy red flag. Pláne, hogy haza se mentél az este. Szóval szerintem sejtheti.


Ne mond el, nem létezik, hogy ez bármilyen férfira is jó hatással volna és jót váltana ki belőle. Akkor már sokkal jobb úgy élni tovább, hogy féltékeny hülyének érezzük magunkat. Kevésbé önbecsülés romboló.

Ha meg most ennek hatására elkezded másképpen kezelni őt, és nem tudsz úgy viselkedni mint ha mi sem történt volna akkor a legrendesebb dolog tőled, ha vállalod a "szemét" szerepét és szakítasz.

2023. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!