Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet azzal a tudattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azzal a tudattal elni , hogy megcsaltam a parom?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt , o 26/f én 23/l és sajnos tegnap elott nélküle mentem bulizni, és egy régi ismerőssel annyira osszegabalyodtam, hogy nala keltem fel ..

Mit lehet ebbe a szituban kezdeni?

Szeretem a parom és nem szeretnem megbántani, a boldog tudatlanság állapota vajon itt is domináns avagy inkább mondjam neki őszintén , nem törődve azzal , hogy ez mekkora törést okozhat számára?..

Köszönöm az őszinte válaszokat és segítséget .



2023. nov. 9. 00:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ebben semmi 10 es? Szerintem minden benne van. Nem tudom mióta lett szégyen a jóérzés, bizalom es őszinteség? Mi a megcsalas egy kis tavaszi játék? Veletlen műve, nem, oda tervezés kell es titkolózás stb hagyjuk.
2023. nov. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%

Egyetlen egyszer..nekem is előfordult. Pontozzatok le nyugodtan..

Az akkori exem epilepsziás volt és féltem,ha elmondom neki..nem veszi be a gyógyszereit(mert egyszer már megcsinálta mással ezt) és nem akartam a lelkemen hordozni azt hogy esetleg miattam lesz valami visszafordíthatatlan baj,ezért nem mondtam el neki.

Hónapokig bűntudatom volt ezután és szégyelltem magamat,de a zsigereimben éreztem hogy ezt a titkot megkellene tartanom inkább.

2023. nov. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%

Hát én a helyedben rettegnék.

Ismerőssel tetted...tudja ki vagy.

Lát a FB-on.

Ráírhat a párodra, hogy te figyi, a nőd bulizni volt (nyilván leesik neki, hogy az ember nem hazudik mert gondolom tudta, hogy bulizni fogsz aznap)

Csak idő kérdése, ismerősöd lehet titkon szeret vagy ha olyanja van keresztbe fog tenni és lebuktat.... vagy fenyegetni fog

2023. nov. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
13 as, nekem is volt szerencsém ilyen emberekhez! Igaz nem azzal fenyegettek hogy lebuktatnak, mert nem volt mivel, hanem hogyha szakítok, vagy nem úgy cselekszem ahogy neki jó, akkor rá fog írkalni ismerőseimre mindenféle kitalált hazugsággal, fotókkal zsarolt stb
2023. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
45%
En azt javaslom mond el. Es ha megbocsat, akkor adj neki egy alkalmas kimenot. Igy legalabb kvittek lennetek.
2023. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
15-ös. Ha szereti, nem vágyik arra, hogy kimenő kapjon. Persze fel lehet ajánlani. De ez olyan suta dolog szerintem...
2023. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
54%

Igaz, viszont ez kesobb lehet egy komoly tuske, meg ha meg is bocsat. Veszekedesekkor felhozhatja hogy megcsaltal blabla. Viszont ha visszacsalja, akkor johet a tiszta lap. Kvittek lettek, egyenloek. Mindenki egyszer felrement. Szerintem igy konnyebb tultenni magunkat rajta.

De azt is elfogadom hogy ez nem mindenkinel opcio.

2023. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
24%
16. Kit erdekel ha megcdalt az asszony es mas engedte vele a gcit akkor meg jar.
2023. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%

16, le is irom honnan jott.

Szeretem a Doktor Houset. Ott volt egy eset ahol nyitott hazassagban elt a paciens a ferjevel. A ferj ezt nem hasznalta ki, viszont mivel szerette a feleseget azt hazudta neki hogy o is felremegy olykor olykor. Amikor kiderult hogy o huseges, House lenyom egy monologot arrol hogy akkor a pasi masban hazudik, meghozza azert mert kell neki az erzes hogy kvittek legyenek a felesegevel. Es ez igy is volt, hazudott a penzrol.

Tudom ez csak egy sorozat, de bennem maradt ez. Egy kapcsolatban egyenloek a felek. Ha ez felborul az a masikban sertettseget, duhot, feszultseget valthat ki. Epp ezert ha csak az egyik fel megy felre az a masiknak faj. Ha mindketten akkor velemenyem szerint konnyebb elfogadni

2023. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%
19.Ez biztos így van.
2023. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!