Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Történt egy apasági teszt,nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt egy apasági teszt,nem az enyém a kislány! De nagyon úgy érzem hogy mégis én vagyok az apja,várjam meg még eredményt kap a másik apa jelölt ?

Figyelt kérdés
2023. nov. 29. 09:07
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
21%
Aszta, ez milyen szöveg ez a magtalan. Szerintem néhányan be fogják még ezt vetni kamuból is.
2023. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
92%
41: nem irhattam, hogy impotens, mert volt merevedese, tehat az a szo nem allta volna meg a helyet. Irhattam volna ugy is, hogy meddo, de azt az emberek 90%a nokre erti. A magtalan azt jelenti, hogy valakinek nincs vagy nem lehet gyereke.
2023. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
97%

40-es! A tiédtől is meredekebbet tudok:

Ismerős nő benne volt a férjével a babaprojektben, de csak nem akart összejönni a baba. Kiderült, hogy a férjnek csak mesterséges úton lehet gyereke, olyan kevés a spermaszáma. Mindeközben a hölgyemény viszonyt folytatott egy munkatársával. Másfél évig csalta vele a férjét amikor beadta a válókeresetet (a lombikot nem akarta bevállalni) A válókereset beadása után 4 hónappal a nőnek is késett a havija, de mondta a szeretőjének, hogy nem terhes. Erre a szerető kinyögte, hogy jaj de jó, hogy legalább ő nem terhes, mert egy másik csaj nemsokára gyereket szül tőle (akkor már 1 hónapja se volt hátra szülésig) A gyerek pont a nő születésnapjára született meg. Mindezek ellenére a nő még mindig az esküvőt tervezgette a kanival.

2023. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg, ha utólag (több év múlva) derül ki hogy mégsem az az apa, visszamenőleg az igazi apától kérik a gyerektartást?
2023. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
95%

43: nyertel.😀

Miota az emberek felvettek a babavarot, es nem akarnak elvalni a kovetkezmenyek miatt, megsokszorozodtak az olyan esetek, hogy a felesegek az uj parjuktol terhesek, es nem tudjak, mit tegyenek. Ha lejelentik kozosnek a gyereket, kesobb kibukhat a csalas es vissza kell fizetni egy rakat penzt, ha elvalnak es ujrahazasodnak a gyerek apjaval, akkor is vissza kell fizetni egy rakat penzt. Az egyik fb-os csoportban minden napra jut egy ilyen sopankodas.

2023. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
96%
Bszki, kérdező, egy 2-3 -6 hetes újszülött MINDEKIRE és SENKIRe nem hasonlít, ne légy már ostoba.
2023. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
95%

#45

Ezert praktikus ha a nő mindegyik gyereke apjához hozzámegy, illetve a férfi minden gyereke anyját elveszi :D. Igy lesznek majd az olyan, valoszinűleg "cseppet sem frusztrált" gyerekek, ahol apánál, vagy anyánál is van a mostohatestvér mellett féltestvér, meg velünk is él egy vagy több mostoha testvér, meg féltestvér. Ehhez hozzáadjuk a mostanában népszerű 1 hét itt-1 hét ott váltott felügyeletet, akkor a most zakkant fiatalok, csak a kezdet...


Én is benne vagyok abban a csoportban, egyszerre nevetséges, de tulajdonképp szörnyű is hogy mik vannak.

2023. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!