Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól érzékelem hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzékelem hogy szinte általános lett a megcsalás?

Figyelt kérdés
Barátok, barátnők, kollégák, kolléganők, mind azon panaszkodnak hogy hűtlenek a párjuk, valahogy mostanában hihetetlen mértékben, főleg a 35 év alatti korosztályban mintha nagyon megszaporodott volna a hűtlenség, jól láttam ezt?
dec. 13. 17:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
igen.
dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
Az én baráti környezetemben senki nem csalt még meg senkit. Eléggé el is ítélnénk ha ilyet tenne valaki. Vannak elveink...
dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
A bnőm férje csalt, de másról nem tudok...
dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez amióta világ a világ igy van, csak ma konnyebb lebukni es nagyobb a hirverese ezeknek az eseteknek.
dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Azt is meg lehet figyelni, hogy a mesélő sosem csinál semmit, mindig csak a másik fél csalja meg őt. Vajon hány olyan, háttérben meghúzódó, el nem regélt történet van, hogy a mesélő csalta meg a párját? Azzal nem szoktak dicsekedni, csak azzal, ha őket...
dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
67%
Igen eddig mindegyik barátnőm megcsalt .
dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Az én melóhelyemről szappanoperát lehetne forgatni. Mindenki jobbra-balra,fűvel,fával,bokorral. Csok,babaváró,közös ház,1-2 éves gyerekek,semmi sem számít csak hogy a f@$zok meg a p!nák megkapják amit akarnak. Kicseszett egy beteg világ ez.
dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%

Igen.

Ezert nincs már olyan hogy 20 évrsen férjhez menni mivel úgyis lecserélnek.

dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
57%
Amit az elmúlt három évben láttam a környezetemben és tapasztaltam azután én már nem tudok úgy nézni a nőkre mint régebben. Én már nem leszek soha szerelmes és nincs az az isten hogy én egy nővel sors és anyagi közösséget vállaljak.
dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Meg a penzeseket is megcsaljak.. lehetsz jokepu is..
dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!