Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól érzékelem hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzékelem hogy szinte általános lett a megcsalás?

Figyelt kérdés
Barátok, barátnők, kollégák, kolléganők, mind azon panaszkodnak hogy hűtlenek a párjuk, valahogy mostanában hihetetlen mértékben, főleg a 35 év alatti korosztályban mintha nagyon megszaporodott volna a hűtlenség, jól láttam ezt?
dec. 13. 17:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi 15 éve vagyunk egyutt én egyszer sem csaltam meg férjem, nem is tervezem. Nem tudok ugy szeretkezni sem h nem vagyok szerelmes. Annó próbáltam és nem ment....ferjemről remélem h szintén hűséges. Ha kiderülne vmi teljesen összeomlanék
dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

21-es: "Mi 15 éve vagyunk egyutt (...) Nem tudok ugy szeretkezni sem h nem vagyok szerelmes"

Eszerint már nem szexeltek? Vagy 15 éve szerelmes vagy...?

dec. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
52%
15 éve szerelmes vagyok ;) nálunk nincs gond ezzel
dec. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
76%
Lehetetlen. 2-3 év alatt lebomlanak a "szerelemhormonok"...
dec. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehetetlen.....csak ritka.... nem mondtam h rózsaszín köd van de szeretem a férjem nagyon! Ha tehetem minden szabadidőmet vele tölteném. Amiota vele vagyok sosem érdekelt más férfi.
dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
76%
A 24-es a biokemiai szerelemre gondolt, az minden esetben elmulik 2-3 even belül, kivétel nélkül. Különben belehalnank, nem birna a szervezet azt a felfokozott allapotot. En is imadom/szeretem a ferjem 10 ev után is, de hal Istennek mar nem fekszek az agyban 3 napig étlen/szomjan, pillangokkal a hasamban, csak mert ram mosolygott es megfogta a kezem. :D
dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
52%

"mar nem fekszek az agyban 3 napig étlen/szomjan, pillangokkal a hasamban, csak mert ram mosolygott es megfogta a kezem. :D"

Bocsi, hogy offolok, de például nálad valóban megvolt ez az érzés (az elején, 2-3 évig) vagy csak túloztál kicsit, hogy jobban érzékeltesd a különbséget?

Ezt keresem, de annyira nem találom... Ennyi sok év sikertelenség után, túl a 30-on pedig kezdek egyre inkább kételkedni abban, hogy egyáltalán létezhet. Lehet, hogy egész eddigi életemben csak valami illúziót kergettem, és az a normális, amit sok férfival tapasztaltam: a lagymatag semmilyen érzés, a "hát ez semmi extra".

dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
76%
27, igen, megvolt ez az érzés kétszer is. 19 majd 23 evesen. Én ugy vettem észre, hogy ez a fiatal, naiv, artatlan emberek "kiváltsága". Legalabbis ram ez jellemzo volt, azokra is akiket ismerek es hasonlóan ereztek. Nem akarlak elkeseriteni, de igy gondolom.
dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
76%
#28 Köszönöm a válaszod, értékes volt számomra, még ha valóban nem is túl biztató a jövőmre nézve...
dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
76%
#27 Velem biztosan megélnéd, amit keresel...
dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!