Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehetséges hogy megcsal/meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy megcsal/meg akar csalni a férjem??

Figyelt kérdés
Mindketten egy munkahelyen dolgozunk,egy műszakban és egy soron. Eddig minden normális volt,mármint úgy értem,hogy soha nem kellett arra gyanakodni,hogy esetleg neki lenne valakije. De már most 2-3 hete egy új sorra kerültünk,új csajok vannak a ott,akiket eddig nem ismertünk. Furcsa nekem az,hogy nagyon fújkálja magát parfümmel,itthon is mikor készülődik,illetve múltkor is már mentünk vissza szünetről,és visszaszaladt beparfümözni magát. Folyton 2 csajt mondogat nekem,hogy ezt meg azt csinálták,de ez engem nem érdekel nem tudom miért mondja. Meg az a nő aki velünk van egy soron persze,de nem is látjuk mert nagyon távol van tőlünk,mondja nekem hát ő ezt a csajt nagyon utálja. De miért utálja ha nem is ismeri? Folyton róla beszél nekem. Beteg vagyok a héten,nem mentem,de nem is enged,furcsán nagyon mondja ne menjek pihenjek. Haját órákig csinálja mielőtt el nem indul. Amikor ott voltam vele,sapkába ment mindig nem állitgatta a haját,mióta nem megyek világért se venné fel. Hab a tortán ezt ma szóvá tettem neki,és azt mondta ha nem fejezem be elhagy,és több mint fél órával mint ahogy kellett volna neki indulni dolgozni,kiszaladt mert ő engem nem hallgat. Nem furcsa ez egy kicsit???
dec. 14. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.
dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De. Furcsa.
dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül akar/fig megcsalni. Gondolom jólesik a hiúságának, hogy új nők vannak ott és tetszeleg.

Bár ha féltékenykedsz azzal is bele lehet hajszolni. De amúgy sincs értelme. Ha megakar csalni, úgyis megfog.

dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam féltékeny csak ez igy feltűnt most hogy miért mondogatja folyton azt a nőt. Meg miért utálja ha nem is ismerjük
dec. 14. 23:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszeni akar a nőknek. Nem biztos, hogy lesz is belőle valami.
dec. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezert elhagy, pedig tenyleg furcsan viselkedik, csak urugynek mondja, hogy a vegen te tunj rossznak. Pedig amugy is felrekacsintgat. Nem mondom, hogy megcsalt de gondolatban mar tuti.
dec. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szoktal feltekenykedni, es megis igy reagalt, hogy elhagy emiatt az szerintem nagyon furcsa. Igy tert ki az alol, hogy megbeszeljetek a dolgot, es meg el is viharzott. Ilyenkor megnyugtatni kellene az embert, nem pedig megfenyegeti. Irtad, hogy nem vagy feltekenykedos, nem piszkalod ezzel, szoval nem mehettel ezzel az egy kerdore vonassal agyara, hogy igy regaaljon.

Nyilvan nem tudjuk, mi van valojaban, de amiket leirtal az gyanus. Bar en elobb lecsekkoltam volna telefonjat, es csak utana szolok. Most ha volt is valami benne, tuti kitorolte.

Akkor arra a nore gyanakodsz akit utal vagy az uj lányokra??

dec. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát arra akit mondott hogy utálja,mert sokszor beszélt róla nekem,hogy miket csinál a soron de en eddig halgattam,nm válaszoltam neki rá,de ez már sok
dec. 15. 08:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye ideg beteget nem lehet megnyugtatni.

Te mit tettél azért hogy téged rajonkjon körbe az urad?

Ezen is gondolkozz el, mert ha ezt csinálod akkor biztos válás lesz.

dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!