Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok erről, gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, gáz ha egy nő fizet? Találkoztunk és monta hogy éhes vesz kétt hambit és ő fizete ki, utána meg mentünk nálam, de láttam rajta hogy bántja és azt is monta hogy csak szex babának nézzem.

Figyelt kérdés

dec. 15. 14:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk illett volna felajánlani, hogy legalább a sajátod fizeted, max. nem fogadja el. Vagy ha már nálad vagytok, akkor viszonzásul ott megkínálod valamivel.
dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Már az gáz, hogy ilyen helyesírással találkozóig jutott a dolog!
dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Első randi?
dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3 nem, évek óta tart.
dec. 15. 15:06
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha én megyek nála általában fözzni szokott, hogy tudjunk enni. De mind kettőnknek van családja de mire megyek készül, nem is értem
dec. 15. 15:08
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Azanyámot... 😂
dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Foglaljuk össze. Évek óta van szeretőd, az otthonában IS találkoztok és főz is Neked. Namost éppen nálad találkoztatok, előtte vett Neked hambit. Nem tudok mit mondani, ha évek alatt nem jutottatok el odáig, hogy téma-e az illem most vagy nem téma ebben a szeretőségben.
dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Férfiként nálam alap, hogy én fizetek, de 2 hambi...könyörgöm, ti hány évesek vagytok, 12?
dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8-as, nekem nőként nem alap, hogy a férfi fizet mindig, de alap a kommunikáció
dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 szakított lehet ez az oka ?
dec. 16. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!