Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert bocsatotta meg a ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert bocsatotta meg a ferfi hogy a felesege megcsalta többször is?

Figyelt kérdés
1 et megbocsajt az ember még na de 2 ot?

jan. 28. 08:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%
Mert balek.
jan. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%

mert balek pontosan.


én ki dobnám az ilyen nőt azonnal.

jan. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Elfordulhat mert annyira szereti ezert bocsat meg?
jan. 28. 08:10
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan, mert egy szerencsétlen lúzer
jan. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%

Mert nem akar egyedül maradni, viszont tudja, hogy más nőt szinte lehetetlen neki találni.


Ismertem olyat is, aki tudta, hogy a felesége csalja, de elnézte neki. Még segített is neki bepakolni, amikor az asszony a szeretőjéhez ment egy időre.

jan. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

Nálam két hónap után derült ki,elég aljas módon. Megbocsájtottam,mert magamnak nem akartam lelki terhet.

Viszont másnap be is adtam a válási iratokat,mert elfelejteni viszont nem tudok semmit, és nem is akarok.

Tizennyolcszor kéredzkedett vissza,míg a jogerős végzést kimondták.Nem álltam kötélnek.

Igazam volt,mert akivel megcsalt és később hozzáment, azt is megcsalta és elváltak.

jan. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%
A pasik még kakukkfiokákat is nevelnek akkor se válnak. Ők ilyen poliamorok vagy ilyesmi. Nem zavarja őket.
jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
26%
Mert b@lfasz
jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%
Én eggyet sem bocsátok meg. Többet meg végképpen nem. Nem vagyok idióta.
jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
22%
Ezernyi oka lehet.Az is,hogy nem megcsalás volt,hanem ő küldte/tudott róla.
jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!